Kategorie bloga
Najnowsze komentarze
Brak komentarzy
Przeszukaj blog

Maszyny do tapicerstwa - Stebnówki do ciężkiego szycia.

Maszyny do tapicerstwa - Stebnówki do ciężkiego szycia.

Maszyny przemysłowe do wykorzystania w pracowniach tapicerskich

Chociaż maszyny do szycia kojarzone są najczęściej z produkcją odzieży, to w rzeczywistości posiadać one mogą znacznie szersze zastosowanie. Przede wszystkim przy ich użyciu wykonuje się wszelkiego rodzaju meble tapicerowane. W ofercie sklepu Impall znajduje się cała gama urządzeń dedykowanych do zastosowania w pracowniach tapicerskich. Postanowiliśmy, że w dzisiejszym artykule przedstawimy wybrane modele maszyn do szycia, odpowiednich do wykonywania prac tapicerskich. Jeszcze do niedawna obsługa tapicerskich maszyn do szycia wymagała od operatora wykorzystania znaczącej siły fizycznej. Na szczęście współczesne maszyny przemysłowe do tapicerowania charakteryzujące się nieporównywalnie większym zaawansowaniem technologicznym, dzięki czemu ich użytkowanie może być bardziej komfortowe. Ponadto odpowiedniej klasy tapicerskie maszyny przemysłowe gwarantować mogą zwiększoną efektywność pracy oraz poprawę estetyki wytwarzanych mebli. Na co zwrócić uwagę, wybierając konkretny model maszyny tapicerskiej? Przede wszystkim warto pamiętać, że tego rodzaju maszyna do szycia powinna zostać wyposażona w transport dolny, igłowy i stopkowy. Bardzo istotna okazuje się również możliwość odpowiednio wysokiego podniesienia stopki. Przyjmuje się, że powinno być to co najmniej 14 mm, tak by można było zszyć nawet wiele warstw bardzo grubego materiału.

Juki LS-1342-7-0BB/SC922/M51/CP180

Ta cylindryczna stebnówka 1-igłowa do ciężkiego szycia z automatyką przeznaczona jest do szycia materiałów ciężkich, w tym do tapicerowania. Cechą charakterystyczną urządzenia jest cylindryczna konstrukcja łoża maszyny, za sprawą której możliwe jest łatwiejsze przeszywanie trudno dostępnych fragmentów wytwarzanych tapicerek. Producent maszyn przemysłowych Juki zadbał także o to, by wysokość podnoszenia stoki wynosiła aż 16 cm, dzięki czemu zszywanie nawet bardzo grubych materiałów nie będzie problematyczne.

Juki LU-2810-7-/X73178/SC922/CP180

Nowoczesna 1-igłowa maszyna do szycia. Stebnówka posiada potrójny transport oraz liczne dodatkowe funkcje automatyczne. Wśród nich warto wspomnieć między innymi o pozycjonowaniu igły, ryglowaniu, a przede wszystkim o automatycznym podnoszenia stopki. Możliwa wysokość automatycznego podniesienia stopki wynosi aż 20 mm. Należy pamiętać, że praca maszyny możliwa jest wyłącznie po podłączeniu do źródła sprężonego powietrza.

Juki LU-2810A

Jedna z najnowocześniejszych stebnówek do ciężkiego szycia. Producent maszyn przemysłowych Juki zadbał o wyposażenie urządzenia w szereg innowacyjnych rozwiązań, za sprawą których komfort pracy oraz jakość uzyskiwanych wyrobów jest znacznie wyższa. Warto zwrócić uwagę między innymi na wydłużone i podniesione ramię oraz uzyskane dzięki temu większe pole pracy. Dodatkową zaletę jest również zastosowany nowoczesny system smarowania, który gwarantuje bardzo wysoką trwałość maszyny oraz jej poszczególnych podzespołów..
Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj