Impall - Juki, Siruba, Japsew, maszyna do szycia Juki, maszyny do szycia przemysłowe, maszyny do szycia, maszyny Jack

Kategorie

Koszyk

  • Ilość pozycji: brak
  • Łączna cena: 0,00zł

Sklep Impall

Sklep Impall to kompleksowe podejście do kwestii produkcji odzieży, dodatków i materiałów tekstylnych. W ofercie znajdują się różnorodne maszyny szwalnicze oraz maszyny krawieckie, pozwalające zarówno na pracę w dużych zakładach jak i w warunkach domowych (Juki, Siruba), choć głównym celem naszej działalności pozostają przemysłowe maszyny do szycia, a wśród nich maszyny do wykrawania, szycia oraz obrębiania różnego typu materiałów.

W sprzedaży posiadamy urządzenia produkowane przez wiodących światowych producentów. Znajdują się wśród nich m.in. maszyny Brother, maszyny Jack i maszyny Siruba, jak również produkty takich firm jak Japsew czy też maszyna do szycia Juki.

Szczególnie ważnym profilem działalności naszej firmy są maszyny do szycia przemysłowe (zwłaszcza maszyny do szycia juki), dbamy o znakomite zaopatrzenie sklepu zarówno pod względem samych urządzeń, jak i innych elementów niezbędnych do pracy na dużą skalę, w tym części, akcesoriów, artykułów tekstylnych i dodatków.

Maszyny do tapicerstwa: stebnówki do ciężkiego szycia (20.11.2017)

Chociaż maszyny do szycia kojarzone są najczęściej z produkcją odzieży, to w rzeczywistości posiadać one mogą znacznie szersze zastosowanie. Przede wszystkim przy ich użyciu wykonuje się wszelkiego rodzaju meble tapicerowane. W ofercie sklepu Impall znajduje się cała gama urządzeń dedykowanych do zastosowania w pracowniach tapicerskich. Postanowiliśmy, że w dzisiejszym artykule przedstawimy wybrane modele maszyn do szycia, odpowiednich do wykonywania prac tapicerskich.

Jeszcze do niedawna obsługa tapicerskich maszyn do szycia wymagała od operatora wykorzystania znaczącej siły fizycznej. Na szczęście współczesne maszyny przemysłowe do tapicerowania charakteryzujące się nieporównywalnie większym zaawansowaniem technologicznym, dzięki czemu ich użytkowanie może być bardziej komfortowe. Ponadto odpowiedniej klasy tapicerskie maszyny przemysłowe gwarantować mogą zwiększoną efektywność pracy oraz poprawę estetyki wytwarzanych mebli.

Na co zwrócić uwagę, wybierając konkretny model maszyny tapicerskiej? Przede wszystkim warto pamiętać, że tego rodzaju maszyna do szycia powinna zostać wyposażona w transport dolny, igłowy i stopkowy. Bardzo istotna okazuje się również możliwość odpowiednio wysokiego podniesienia stopki. Przyjmuje się, że powinno być to co najmniej 14 mm, tak by można było zszyć nawet wiele warstw bardzo grubego materiału.

 

Maszyny przemysłowe do wykorzystania w pracowniach tapicerskich:

 

Maszyny przemyslowe

Juki LS-2342-7-0BB/SC922/M51/CP180. Ta cylindryczna stębnówka 1-igłowa do ciężkiego szycia z automatyką przeznaczona jest do szycia materiałów ciężkich, w tym do tapicerowania. Cechą charakterystyczną urządzenia jest cylindryczna konstrukcja łoża maszyny, za sprawą której możliwe jest łatwiejsze przeszywanie trudno dostępnych fragmentów wytwarzanych tapicerek. Producent maszyn przemysłowych Juki zadbał także o to, by wysokość podnoszenia stoki wynosiła aż 16 cm, dzięki czemu zszywanie nawet bardzo grubych materiałów nie będzie problematyczne.

 

maszyna do szycia

Juki LU-2810-7-/X73178/SC922/CP180. Nowoczesna 1-igłowa maszyna do szycia. Stębnówka posiada potrójny transport oraz liczne dodatkowe funkcje automatyczne. Wśród nich warto wspomnieć między innymi o pozycjonowaniu igły, ryglowaniu, a przede wszystkim o automatycznym podnoszenia stopki. Możliwa wysokość automatycznego podniesienia stopki wynosi aż 20 mm. Należy pamiętać, że praca maszyny możliwa jest wyłącznie po podłączeniu do źródła sprężonego powietrza.

 

przemysłowa maszyna do szycia

Juki LU-2810A. Jedna z najnowocześniejszych stębnówek do ciężkiego szycia. Producent maszyn przemysłowych Juki zadbał o wyposażenie urządzenia w szereg innowacyjnych rozwiązań, za sprawą których komfort pracy oraz jakość uzyskiwanych wyrobów jest znacznie wyższa. Warto zwrócić uwagę między innymi na wydłużone i podniesione ramię oraz uzyskane dzięki temu większe pole pracy. Dodatkową zaletę jest również zastosowany nowoczesny system smarowania, który gwarantuje bardzo wysoką trwałość maszyny oraz jej poszczególnych podzespołów.