Impall - Juki, Siruba, Japsew, maszyna do szycia Juki, maszyny do szycia przemysłowe, maszyny do szycia, maszyny Jack

Kategorie

Koszyk

  • Ilość pozycji: brak
  • Łączna cena: 0,00zł

Sklep Impall

Sklep Impall to kompleksowe podejście do kwestii produkcji odzieży, dodatków i materiałów tekstylnych. W ofercie znajdują się różnorodne maszyny szwalnicze oraz maszyny krawieckie, pozwalające zarówno na pracę w dużych zakładach jak i w warunkach domowych (Juki, Siruba), choć głównym celem naszej działalności pozostają przemysłowe maszyny do szycia, a wśród nich maszyny do wykrawania, szycia oraz obrębiania różnego typu materiałów.

W sprzedaży posiadamy urządzenia produkowane przez wiodących światowych producentów. Znajdują się wśród nich m.in. maszyny Brother, maszyny Jack i maszyny Siruba, jak również produkty takich firm jak Japsew czy też maszyna do szycia Juki.

Szczególnie ważnym profilem działalności naszej firmy są maszyny do szycia przemysłowe (zwłaszcza maszyny do szycia juki), dbamy o znakomite zaopatrzenie sklepu zarówno pod względem samych urządzeń, jak i innych elementów niezbędnych do pracy na dużą skalę, w tym części, akcesoriów, artykułów tekstylnych i dodatków.

Overlocki 5 nitkowe – przegląd oferty (1.12.2017)

 

Overlock to rodzaj maszyny do szycia, dzięki której możliwe jest uzyskanie specjalnego ściegu krawieckiego służącego do zabezpieczenia, łączenia lub ozdobnego wykończenia materiału. Ścieg overlockowy powszechnie stosuje się w przemyśle odzieżowym, szczególnie przy produkcji ubrań wykonanych z elastycznych materiałów takich jak dzianina. Wykorzystuje się go także do wykańczania brzegów dywanów i chodników. Oprócz gęstości i szerokości, głównym parametrem ściegu overlock jest liczba zastosowanych nitek, która w zależności od typu urządzenia zmienia się w zakresie od 1 do 5. Poniżej prezentujemy niektóre z dostępnych w naszej ofercie overlocków 5 nitkowych, które dzięki temu, że pozwalają na uzyskanie bardzo mocnych połączeń, rekomendowane są w przypadku przemysłowej produkcji odzieży.

Overlock 5 nitkowy do ciężkiego szycia

Overlock 5 nitkowy marki Siruba zaprojektowany został z myślą o szyciu ciężkich materiałów. Maszyna wyposażona została w bezpośredni napęd igielnicy, transport różnicowy dolny ząbkowy oraz specjalną przegubową stopkę, która ułatwia przeszycie przez zgrubienia i szwy boczne. Urządzenie pozwala na uzyskanie prędkości szycia równej 7500 ściegów/min. Inne istotne parametry to: rozstaw igieł 5 mm, szerokość obrzutu 6 mm, długość ściegu 3,6 mm oraz wysokość podnoszenia stopki 7 mm.

Overlock 5 nitkowy z górnym transportem

Produkowany przez firmę Jack 2-igłowy overlock 5 nitkowy wyposażony został w zintegrowany napęd energooszczędny servo, który umożliwia niezawodną i cichą pracę przy jednoczesnym mniejszym zużyciu prądu. Maszyna przeznaczona jest do szycia materiałów średnich i ciężkich, posiada zintegrowane oświetlenie LED pola pracy i zapewnia prędkość szycia 7000 ściegów/min. Dużą zaletą tego urządzenia jest podwójny transport: górny oraz dolny. Górny transport eliminuje problem pokonywania wszelkich zgrubień oraz szwów poprzecznych, a także umożliwia idealne przesuwanie dolnych i górnych warstw zszywanych materiałów. Parametry, na które również warto zwrócić uwagę to: wysokość podnoszenia stopki 5 mm, szerokość obrzutu 4 mm, długość ściegu 3,8 mm, rozstaw między igłami 3 mm.

Overlock 5 nitkowy z automatycznym obcinaniem nici i odsysaniem

Overlock 5 nitkowy firmy Sirbua wyposażony został w innowacyjną technologię MECHATRONIC, dzięki której możliwe było zintegrowanie wszystkich najważniejszych podzespołów w jednym urządzeniu. Włącznik, skrzynka sterująca oraz energooszczędny silnik servo wbudowane zostały w głowicę maszyny. Zaletą tego urządzenia jest automatyczne obcinanie łańcuszka sterowane za pomocą fotokomórki, automatyczne podnoszenie stopki oraz system odsysania łańcuszka i skrawków materiału. Maszyna przeznaczona jest do szycia materiałów lekkich i średnich. Może być sterowana manualnie lub pracować w trybie automatycznym. Istotne parametry, na które warto zwrócić uwagę to: prędkość szycia 7500 ściegów/min, szerokość obrzutu 5 mm, rozstaw igieł 3 mm, wysokość podnoszenia stopki 6 mm, transport różnicowy dolny ząbkowy.

Owerlok 5-nitkowy

Prezentowane overlocki 5 nitkowe to tylko niektóre z dostępnych ofercie urządzeń. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, w którym znajdą Państwo profesjonalne maszyny przemysłowe w bardzo atrakcyjnych cenach.