Kategorie

Koszyk

  • Ilość pozycji: brak
  • Łączna cena: 0,00zł

Sklep Impall

Sklep Impall to kompleksowe podejście do kwestii produkcji odzieży, dodatków i materiałów tekstylnych. W ofercie znajdują się różnorodne maszyny szwalnicze oraz maszyny krawieckie, pozwalające zarówno na pracę w dużych zakładach jak i w warunkach domowych (Juki, Siruba), choć głównym celem naszej działalności pozostają przemysłowe maszyny do szycia, a wśród nich maszyny do wykrawania, szycia oraz obrębiania różnego typu materiałów.

W sprzedaży posiadamy urządzenia produkowane przez wiodących światowych producentów. Znajdują się wśród nich m.in. maszyny Brother, maszyny Jack i maszyny Siruba, jak również produkty takich firm jak Japsew czy też maszyna do szycia Juki.

Szczególnie ważnym profilem działalności naszej firmy są maszyny do szycia przemysłowe (zwłaszcza maszyny do szycia juki), dbamy o znakomite zaopatrzenie sklepu zarówno pod względem samych urządzeń, jak i innych elementów niezbędnych do pracy na dużą skalę, w tym części, akcesoriów, artykułów tekstylnych i dodatków.

Wyniki konkursów "Wygraj wycieczkę do Chin" (17.1.2018)

Jest nam niezmiernie miło ogłosić wyniki konkursów, gdzie główną wygraną są dwuosobowe wycieczki do Chin. Konkurs można było wygrać przesyłając zdjęcie Swojego parku maszyn marki Jack lub po zakupie silnika servo marki Jack, podając hasło reklamowe. Gratulujemy wszystkim wygranym i do zobaczenia w Chinach.

 

"Zamień kupowanie na podróżowanie. Największy park maszyn JACK"

 

1. Lenny Lamb Sp. z o.o. Sp. K. – 1 podwójne zaproszenie na wyjazd do Chin
2. Diwers Paulina Piotrkiewicz – 1 podwójne zaproszenie na wyjazd do Chin
3. Przedsiębiorstwo Państwowe SETAR w Siedlcach – 1 podwójne zaproszenie na wyjazd do Chin
4. PPH Sara Sp. J. Jacek Pieściński, Hanna Pieścińska – 1 podwójne zaproszenie na wyjazd do Chin
5. TOPMAN Guzik, Mitkowski Sp. J. – 1 podwójne zaproszenie na wyjazd do Chin

 

"Hasło reklamowe - Silniki JACK"

 

Jolanta Bieżyńska - 1 podwójne zaproszenie na wyjazd do Chin