https://www.youtube-nocookie.com/embed/6N2xDFT1-SI //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

JUKI MOL-254

AUTOMAT DO NASZYWANIA SZLUFEK

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Nowoczesny, wysokowydajny, elektronicznie sterowany, automat firmy JUKI do naszywania szlufek we wszelkiego rodzaju wyrobach odzieżowych. Maszyna posiada jedną 2-igłową głowicę co umożliwia jednoczesne przyszywanie szlufki „na górze i dole”; automatyczny podajnik szlufek z taśmy z jednoczesnym obcięciem szlufki i uformowaniem żądanego podwinięcia. Zapewnia to znaczne skrócenie czasu przyszycia jednej szlufki do 1,2 sekundy (przy zamocowaniu 28 ściegami). Praca operatora ogranicza się jedynie do podłożenia wyrobu w strefę roboczą maszyny.

Wszystkie parametry pracy automatu ustawiane są na prostym w obsłudze czytelnym panelu sterującym. Możliwość wyboru ilości ściegów w zamocowaniu, regulacja rozstawu między igłami (długość szlufki od 48 do 78 mm), długość rygielka od 7 do 22 mm, szerokość rygielka od 1 do 3,2 mm, regulacja szerokości i długości zamocowania z dokładnością do 0,1 mm. Zakres szerokości szlufek możliwych do odszycia od 9 do 20 mm.
Prędkość szycia do 2500 ściegów/min, ilość ściegów: 28; 36; 42. Doszywane szlufki mogą być obcinane w zależności od wyboru prosto lub skośnie. 

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj