RICHPEACE GMS - GARMENT MARKER SYSTEM

OPROGRAMOWANIE DO TWORZENIA UKŁADÓW KROJU

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

RICHPEACE Oficjalna Strona -> KLIKNIJ

Układy kroju tworzone z Richpeace Garment Marker System

System CAD GMS marki Richpeace to nowoczesne oprogramowanie służące do tworzenia układów kroju w sposób zapewniający oszczędność czasu i wykorzystania materiału. Zastosowanie modułu pozwala na osiągnięcie wysokiej wydajności układania w czasie dużo krótszym w porównaniu ze sposobem manualnym, a jednocześnie wzrost jakości i dokładności wykonania krojonych elementów.

Intuicyjne tworzenie układów krojów z Richpeace GMS

Najnowsza wersja oprogramowania Richpeace zawiera szereg udoskonalonych narzędzi pozwalających na maksymalne uproszczenie czynności związanych z tworzeniem układów kroju. Nawigacja w oprogramowaniu jest niezwykle intuicyjna. Użytkownik korzysta z opcji przedstawionych w postaci ikon, pod każdą z opcji znajduje się jej opis. Całość interfejsu użytkownika jest w języku polskim. Dzięki temu w krótkim czasie udaje się opanować zasady obsługi programu, a praca z systemem zaczyna przynosić wymierne korzyści.

W zależności od typu produkcji i rodzaju materiału użytkownik określa minimalną odległość (tzw. granicę wirtualną) między szablonami, sposób ich ułożenia, czy też kierunek położenia szablonów na materiale. Użytkownik programu to tworzenia układów kroju ma możliwość obrotu elementami.

Zautomatyzowane układy krojów dzięki funkcji Supernest

Oprogramowanie pozwala na osiągnięcie bardzo wysokich parametrów wykorzystania materiału. Służy do tego zaawansowana funkcja układania automatycznego Supernest. W oparciu o skomplikowane algorytmy program w krótkim czasie opracowuje różnorodne sposoby położenia elementów wybierając najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Specjalne funkcje pozwalające na układanie grup szablonów w określonym przez użytkownika porządku z wykorzystaniem opcji Supernest. W przypadku większych potrzeb produkcyjnych istnieje możliwość zastosowania kolejki plików tworzonych w sposób automatycznych i przygotowywanie w programie układów kroju np. w czasie opracowywania nowych modeli lub w trybie pracy nocnej.

Niezwykle ważną opcją wykorzystywaną w zakładach produkcyjnych jest funkcja planowania zleceń produkcyjnych poprzez optymalny dobór układów kroju w zależności od ogólnej liczby zamówionych modeli.

Ułatwieniem pracy dla użytkowników systemu jest wykorzystanie układu referencyjnego, który służy do porównania układu znajdującego się w bazie danych z aktualnie tworzonym, a także pola pomocniczego.

Wykonywanie układów kroju na materiały gładkie i wzorzyste (pasy, krata, inne rodzaje wzorów), z precyzyjnym pasowaniem elementów dostosowanym do raportu materiału. W przypadku dokonywania korekt na modelach znajdujących się w opracowanych już układach kroju, szablony w układzie zostają uaktualnione do ostatecznej wersji elementu.

Bezpośredni wydruk układów kroju na ploterze

Pliki z układami kroju utworzonymi w module Richpeace GMS mogą być bezpośrednio przesłane do wydrukowania na ploterze lub do krojenia na katerze.

Oprogramowanie jest przyjazne dla użytkownika - w zależności od typu produkcji i rodzaju wykonywanych operacji osoba obsługująca system ma możliwość doboru najczęściej stosowanych narzędzi i sposobu ich rozmieszczenia na ekranie oraz wykorzystania skrótów klawiaturowych.

Użytkownik systemu Richpeace GMS ma możliwość natychmiastowej kontroli parametrów wykonanego układu kroju, informacji dotyczących sposobu ułożenia elementów (ilości kompletów, rozmiarów, nakładania) oraz procentowego wykorzystania materiału. Oszczędności związane z wykorzystaniem materiału oraz czasem pracy przy tworzeniu układów są zauważalne już od momentu wdrożenia systemu.

W naszej ofercie znajduje się także program Richpeace DGS do konstrukcji, stopniowania i modelowania szablonów. Będę przy tematyce kroju zapraszamy także, by sprawdzić kategorię wyposażenie krojowni, w tym m.in.: stoły krojcze, odkrawacze, czy katery.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj