https://www.youtube-nocookie.com/embed/s9aDCS_8HDw //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

JACK E4-4

NOWOCZESNY OVERLOCK 4-NITKOWY BEZ AUTOMATYKI

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

JACK E4-4 to owerlok czteroniktowy, którego konstrukcja została wykonana w taki sposób, by korzystać z niego jak najdłużej. Jest to urządzenie marki JACK bez automatyki, które pochodzi z serii nowoczesnych maszyn szwalniczych. Dzięki innowacyjnej budowie urządzenia, jego mechanizmy są bardzo sprawnie wentylowane, co przedłuża ich żywotność, a także zwiększa wydajność całej maszyny.

Owerlok JACK E4-4 ma napęd Direct Drive, czyli wbudowany w głowicę. Takie rozwiązanie sprawiło, że urządzenie działa bezawaryjnie. Brak paska napędu nie tylko wyeliminował konieczność wymiany tej części do maszyny szwalniczej, ale również sprawił, że maszyna działa ciszej i nie powoduje zbyt dużych drgań. Dzięki temu wzrósł też komfort korzystania z owerloka. Dodatkową zaletą napędu w JACK E4-4 jest to, że wykorzystany w nim silnik do maszyny do szycia servo jest energooszczędny i w porównaniu z silnikami sprężynowymi pozwala zaoszczędzić nawet 70% kosztów.

JACK E4-4 posiada bardzo prosty w obsłudze panel. Za jego pomocą możliwe jest wyznaczenie limitu szybkości szycia, a także dostosowanie jej do potrzeb konkretnego projektu (przy uwzględnieniu maksymalnej prędkości owerloka - 5500 ściegów na minutę). Panel pozwala również ustawić pozycję igły (u góry lub na dole), a także natężenie diod LED (w trójstopniowej skali) zintegrowanego z głowicą maszyny.

Ostatnia funkcja pozwala dostosować warunki pracy do oświetlenia wewnątrz pomieszczenia - dzięki temu szycie zawsze będzie wygodne i na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o precyzję wykonania. Panel, choć jest niewielki i ma tylko dwa miejsca cyfrowe, wyświetla też błędy, które uniemożliwiają poprawne działanie maszyny. W ten sposób można łatwo zdiagnozować i szybko usunąć każdą usterkę.

Wznios stopki w owerloku JACK E4-4 wynosi 6 mm. Igły szwalnicze, które są dla niego dedykowane, to igły do owerloka B-27. Smarowanie odbywa się centralnie, a transport jest różnicowy, pojedynczy - ząbkowy.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj