https://www.youtube-nocookie.com/embed/s9aDCS_8HDw //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

JACK E4-5

NOWOCZESNY OVERLOCK 5-NITKOWY BEZ AUTOMATYKI

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

JACK E4-5 to pięcionitkowy owerlok, który pochodzi z serii nowoczesnych maszyn szwalniczych JACK bez automatyki. Nowoczesna konstrukcja urządzenia, a także mechanizmy w nim wykorzystane odpowiadają za to, że ścieg wykonany z użyciem owerloka JACK E4-5 jest wysokojakościowy i wyjątkowo wytrzymały, również za sprawą wykorzystania do jego tworzenia aż pięciu nici.

Silnik do maszyny do szycia został wbudowany w głowicę overlocka JACK E4-5 - jest to napęd typu Direct Drive. Takie rozwiązanie niesie za sobą szereg korzyści, które wpływają na komfort pracy z urządzeniem, a także na jej koszty. Po pierwsze, taki sposób montażu silnika eliminuje konieczność istnienia paska klinowego. Tym samym zmniejsza się poziom drgań, a także hałasu generowanego przez maszynę. Po drugie, system Direct Drive jest bardziej bezawaryjny, niż typowe rozwiązanie. Po trzecie zaś, silnik w głowicy overlocka JACK E4-5 to silnik servo, a więc napęd energooszczędny - nie tylko mniej zużywa, ale też działa tylko wtedy, kiedy ktoś pracuje przy maszynie, a nie zaraz po podłączeniu jej do prądu. Co nie pozostaje bez znaczenia, overlock JACK E4-5 został skonstruowany w taki sposób, by usprawnić system wentylacji napędu - to wpływa nie tylko na wydajniejszą pracę maszyny, ale również na jej dłuższą żywotność.

Maksymalna szybkość, z jaką szyje overlock JACK E4-5 to 5500 ściegów na minutę. Oczywiście, można ją regulować z wykorzystaniem niewielkiego, prostego panelu przedniego. Również za pomocą panelu możliwe jest ustawienie pozycji igły (u góry, lub na dole). W maszynie znajdują się diody LED, które oświetlają pole pracy, dzięki czemu dodatkowe lampki do maszyn szwalniczych nie są niezbędne. Natężenie światła pochodzącego z diod również można regulować za pomocą panelu przedniego. Podobnie jest z limitem prędkości szycia, który zablokuje szycie powyżej niego, co może być przydatne przy projektach, w których trzeba na bieżąco regulować liczbę wkłuć na minutę. Panel, poza możliwością dostosowania parametrów szycia, wyświetla też kody błędów. dzięki temu można szybko zdiagnozować powód, dla którego maszyna JACK E4-5 nie szyje tak, jak powinna.

Maszyna szwalnicza JACK E4-5 jest przeznaczona do szycia materiałów średnich i lekkich. System igieł do overlocka, który wykorzystuje, to B-27. Smarowanie mechanizmów urządzenia odbywa się centralnie, a wznios stopki jest równy 6 mm. W JACK E4-5 wykorzystano transport różnicowy, pojedynczy - ząbkowy. Podczas bezczynności maszyna przechodzi w tryb uśpienia.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj