Kategorie

REXEL

REXEL

Rexel to producent maszyn, działający na rynku od ponad 3 dekad. Wśród urządzeń marki można znaleźć maszyny szwalnicze, niezbędne do wyposażenia szwalni, ale także wszystko, czego potrzebuje profesjonalna krojownia i tapicernia. Rexel w swoim bogatym portfolio ma stoły krojcze, zestawy do lagowania konieczne w czasie przygotowywania nakładu, a także noże taśmowe do przygotowywania wykroju. Firma Rexel działa w ponad 70 krajach na świecie, a jej produkty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Powodem tego stanu jest zarówno ich niezawodność, jak i prosta obsługa, która sprawia, że korzystanie z urządzeń Rexel można szybko przyswoić i nie wymaga ono długich szkoleń. W Impall znajdziesz też stojaki na tkaniny, odkrawcze, przewijarki, a nawet stoły do cięcia rolet firmy Rexel. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami Rexel z naszej oferty.

Rexel - firma przyjazna środowisku

Rexel charakteryzują nie tylko produkty niezbędne przy pracach krojczych, czy szwaczek, ale też sposób produkcji. Firma działa zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju, przez co zarządzanie przedsiębiorstwem jest możliwie najbardziej przyjazne środowisku. W tym przypadku chodzi także o końcowe produkty Rexel, które - już po zużyciu - o ile tylko są odpowiednio utylizowane, nie niosą zagrożenia dla ekosystemu.

Troska o przyszłość, ale też o przeszłość - muzeum maszyn Rexel

Dbanie o środowisko bez wątpienia jest troską o to, co pozostawimy przyszłym pokoleniom mieszkającym na Ziemi. Jednak w Rexel osobliwa jest również troska o przeszłość, która przejawia się w prowadzonym przez zakład muzeum maszyn do szycia. W muzeum Rexel można zobaczyć dawniej używane maszyny, które, choć nijak się mają do współczesnych stębnówek, czy owerloków, przez całe lata służyły w dawnych szwalniach, a także zakładach krawieckich i w domach. W muzeum firmy Rexel można zobaczyć nie tylko urządzenia i akcesoria niezbędne do szycia, ale również wycinki z prasy, czy dawne reklamy maszyn do szycia. Ciekawe są nie tylko eksponaty w skali standardowej, ale również miniaturowe maszyny do szycia w muzeum Rexel. Odwiedzający galerię mogą natknąć się na klasyki, często firm, które już dziś nie produkują, ale bardzo mocno przyczyniły się do tego, jak współcześnie wyglądają maszyny do szycia.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj