JACK JK-1906GS

AUTOMAT DO ODSZYWANIA ZAPROGRAMOWANEGO WZORU W POLU SZYCIA 60 X 50 MM

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Elektronicznie sterowany, w pełni programowalny automat do odszywania zaprogramowanego wzoru w polu szycia 60 x 50 mm, wyposażony w silnik servo wbudowany w głowicę maszyny (Direct Drive) oraz silniki krokowe. Maszyna JK-T1906GS przeznaczona jest do szycia materiałów lekkich i średnich. Stosowany do wielokrotnego wykonywania powtarzalnego wzoru, jak naszywanie etykiet ,odszywanie zamocowań , ozdobnych przeszyć, doszywanie uchwytów czy klamer.
Maszyna wyposażona jest w zewnętrzną ramkę oraz wewnętrzną stopkę dociskową zapewniającą idealne trzymanie odszywanych elementów.

Automat posiada udoskonalony system smarowania – olej w zamkniętym obiegu, doprowadzony tylko do mechanizmu chwytacza. Rozwiązanie to gwarantuje brak wycieków oleju powodujących plamienie materiału.
Programowanie wszystkich wzorów i funkcji odbywa się na czytelnym dotykowym panelu sterującym z graficznym wyświetlaczem, będącym standardowym wyposażeniem maszyny.

W pamięci maszyny zapisanych jest 100 wzorów przeszyć z możliwością skalowania ściegów. Dodatkowo użytkownik ma możliwość zaprogramowania i zapisania swoich własnych wzorów.

Parametry techniczne:
- prędkość szycia do 2700 ściegów/min
- pole robocze 60 x 50 mm
- wysokość podnoszenia stopki: 10 mm
- system igieł DPx17
- zasilanie 230V

Maszyna wyposażona jest w energooszczędne oświetlenie LED pola pracy.

Dostępna jest również podklasa do grubych materiałów JK-T1906GH

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj