JACK F4

STEBNÓWKA 1-IGŁOWA BEZ AUTOMATYKI

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione1
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Jack F4 to jednoigłowa stębnówka z napędem Direct Drive. Oznacza to, że posiada ona napęd w głowicy. Dzięki temu pracuje sporo ciszej od urządzeń z zewnętrznym silnikiem do maszyny do szycia. Stębnówka Jack F4 ma transport ząbkowy, który pomaga w precyzyjnym przeszywaniu materiałów. Dodatkowo, w maszynie znajdują się energooszczędne diody LED, których natężenie można regulować. Jest to znakomite uzupełnienie lampek do maszyn szwalniczych, ponieważ bardzo dobrze oświetla całe pole pracy.

Maszynę szwalniczą JACK F4 można wykorzystywać do szycia materiałów lekkich i średnich. Jednak w naszej ofercie dostępna jest także podklasa H. Z jej użyciem, można szyć tapicerkę, a także inne, grube materiały.

W modelu JACK F4 możliwe jest regulowanie szybkości szycia. Przy czym jego maksymalna wartość to 5000 ściegów na minutę. Dodatkowo, można też dopasować do własnych potrzeb długość pojedynczego ściegu. W przypadku stębnówki JACK ma ona maksymalną wartość 7 mm. Stopkę maszyny można podnieść na wysokość 13 milimetrów. Maszyna posiada centralne smarowanie. System igieł szwalniczych, który jest w niej wykorzystywany to DBx1.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj