JUKI DDL-900BS-WB/AK85

STEBNÓWKA 1-IGŁOWA Z AUTOMATYKĄ

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Juki DDL-900BS-WB/AK85 to nowoczesna, jednoigłowa stębnówka z wieloma funkcjami automatycznymi. Obcinanie nici i pozycjonowanie igły to tylko dwie spośród wielu zautomatyzowanych możliwości tej maszyny szwalniczej. Ich całą listę znajdziesz poniżej. Stębnówka Juki DDL-900BS-WB/AK85 nie ma typowej miski olejowej. Zamiast niej, maszyna ma zamknięty układ smarowania. Sprawia on, że olej jest zamknięty w szczelnym zbiorniku. Dzięki temu, w czasie szycia nie ma problemu z zanieczyszczeniami materiałów. 

W przypadku tego modelu istotny jest również silnik do maszyny do szycia. Wyposażoną ją w napędy typu servo. Oznacza to, że urządzenie jest nie tylko energooszczędne, ale również ciche, jeśli porównywać z typowymi silnikami. To zdecydowanie podnosi komfort pracy przy stębnówce. Poza nim, jest jeszcze jedna, dodatkowa zaleta - lampy LED na wyposażeniu maszyny. Za ich sprawą, pole pracy w czasie szycia jest oświetlone. Nie znaczy to, oczywiście, że nie warto zaopatrzyć się w osobne oświetlenie do maszyn szwalniczych, ale jest to duża pomoc w czasie pracy z Juki DDL-900BS-WB/AK85. 

Parametry techniczne maszyny Juki DDL-900BS-WB/AK85 prezentują się bardzo dobrze. Jedną z jej najistotniejszych funkcjonalności jest bardzo szybkie szycia. 5000 ściegów na minutę sprawia, że z wykorzystaniem tej stębnówki, wszystko uszyjesz szybko. Długość ściegu maszyny do 4 milimetry. Za to transport, który wykorzystuje, to transport dolny ząbkowy. Wznios stopki do maszyn wynosi aż 13 milimetrów. Zaś zamknięcie oleju w osobnym obiegu umożliwiło w tym przypadku automatyczne smarowanie. Stębnówka jest kompletna - ze stołem i silnikiem. Zasilanie, którego wymaga to 230V.

Automatyczne funkcje w maszynie Juki DDL-900BS-WB/AK85

  • obcinanie nici
  • pozycjonowanie igły do maszyny do szycia
  • ryglowanie
  • podnoszenie stopki
  • odrzutnik nici
  • mikro-włącznik ściegu wstecznego z regulowaną wysokością przycisku
  • programowanie przeszycia po kwadracie, kieszeni.

Jeśli poszukujesz stebnówki Juki, sprawdź także inne modele, np.:

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj