JACK JK-58750D

STEBNÓWKA 2-IGŁOWA AUTOMAT

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

JACK JK-58750D to nowoczesna stębnówka dwuigłowa z podwójnym transportem ząbkowoigłowym. W tym modelu możliwe jest wyłączanie igieł. Dzięki takiemu rozwiązaniu, maszyna szwalnicza doskonale nadaje się do zakręcania w czasie szycia i szycie po kwadracie. W ten sposób, wystarczy jedno urządzenie, by przygotować zarówno proste elementy, jak i te bardziej złożone - np. kieszonki bądź patki. Dwuigłówka JACK JK-58750D posiada dwie podklasy - 403 do szycia materiałów średnich, a także lekkich i 405 - do szycia materiałów ciężkich.

Za bezawaryjność pracy tej maszyny szwalniczej odpowiada w dużej mierze napęd Direct Drive. Jest to rozwiązanie polegające na umieszczeniu silnika w głowicy maszyny. Jego dodatkowymi zaletami jest cichsza praca urządzenia, a także mniejszy pobór prądu, dzięki wybraniu silnika typu servo. Taki silnik do maszyny do szycia pracuje jedynie wówczas, gdy ktoś z maszyny korzysta - to znaczy, że jest nie tylko energooszczędny, ale też nie generuje zbędnego hałasu. To bez wątpienia podniesie komfort pracy, niezależnie od wielkości zakładu i liczby wykorzystywanych w nim urządzeń.

Wśród automatycznych funkcji dwuigłówki JACK JK-58750D można znaleźć automatyczne obcinanie nici, podnoszenie stopki do maszyny (od 7 do 13 milimetrów), czy pozycjonowanie igły, a także ryglowanie (zarówno początkowe, jak i końcowe). Wszystkimi funkcjami automatycznymi można zarządzać na czytelnym i intuicyjnym w obsłudze panelu sterowania. Model ten posiada też chwytacz powiększony (względem typowego) 1,5 raza. Oznacza to, że wymienianie nici może następować rzadziej, a tym samym zwiększone zostały wydajność pracy, jak również jej komfort. Zbiornik oleju w tym modelu jest zamknięty, w związku z czym jego zużycie jest niewielkie. Pozwoliło to także na wyeliminowanie problemu zabrudzenia materiału w czasie szycia.

Co istotne, przestrzeń pracy w tej stębnówce jest duża (11,5 cm wysokości x 25,5 cm szerokości), co zapewnia wygodę pracy z tym urządzeniem. Dodatkowo, całość pola pracy jest dobrze oświetlona za sprawą dwóch rzędów diod LED znajdującym się przy igielnicy. To zapewnia wysoką precyzję wykonywanych czynności.

Dwuigłówka JACK JK-58750D szyje z szybkością 3000 ściegów na minutę. Długość ściegu to 7 milimetrów, a igły można podnosić w zakresie 7-13 mm. Standardowy rozstaw igieł wynosi 6,4 mm, ale inne rozstawy są dostępne na zamówienie. Wykorzystywany system igieł szwalniczych to DPx5 14-22#.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj