JUKI LH-3578SGF

STEBNÓWKA 2-IGŁOWA Z DUŻYMI CHWYTACZAMI

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Nowa seria stębnówek 2-igłowych. Całkowicie zmieniona konstrukcja maszyny w stosunku do poprzedniej wersji z szeregiem udoskonaleń i usprawnień. 
Zwiększono strefę roboczą maszyny polepszając  tym samym komfort pracy przy obróbce dużych elementów, przy jednoczesnym zachowaniu wymiarów zewnętrznych łoża maszyny. 
Standardowo dostępna z nowoczesnym systemem smarowania (nie posiada typowej miski olejowej). Olej w zamkniętym obiegu, doprowadzany tylko do mechanizmu chwytacza. Olej wydostający się z obszaru chwytacza opada do miski olejowej skąd po przejściu przez filtr doprowadzany jest powrotnie do zamkniętego obiegu. Rozwiązanie gwarantujące brak jakichkolwiek wycieków oleju z górnej części maszyny (głównie igielnica) powodujących plamienie materiału, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej prędkości szycia jak w przypadku wersji ze smarowaniem wszystkich mechanizmów maszyny. Opcjonalnie dostępna wersja bez powrotu oleju.
Maksymalna prędkość szycia 3000 ściegów/min., długość ściegu do 5 mm (4 mm dla podklasy F), chwytacze o powiększonej pojemności, rozstaw igieł 6,4 mm (inne na zamówienie) Transport ząbkowo-igłowy z możliwością szybkiego przełączenia na dolny ząbkowy (tylko w modelu LH-3528 - konieczna wymiana elementów rozstawu igieł). Przy odszywaniu cienkich, delikatnych materiałów, w niektórych przypadkach, zalecane jest stosowanie maszyn tylko z transportem dolnym. Możliwość zmiany rodzaju transportu w maszynie czyni ją bardziej użyteczną i zapewnia wyższą jakość odszywanych wyrobów. 

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj