https://www.youtube-nocookie.com/embed/3cSOHgsOw1c //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

SIRUBA DT8200-42-064ML/C

STEBNÓWKA 2-IGŁOWA Z AUTOMATYKĄ BEZ WYŁĄCZANYCH IGIEŁ

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

SIRUBA DT8200-42-064ML/C to najnowszy model dwuigłówki. Z wykorzystaniem tej maszyny szwalniczej można pracować na materiałach lekkich i średnich. W głowicy znajduje się nowoczesny silnik do maszyny do szycia typu servo. Silnik ten pracuje wyłącznie w czasie szycia, wobec czego jest on rozwiązaniem nie tylko energooszczędnym i bezawaryjnym, ale również poprawiającym komfort pracy - takie umiejscowienie napędu sprawia, że praca maszyny jest cichsza, a także powoduje mniejsze drgania, niż przy tradycyjnym umiejscowieniu silnika.

Model DT8200-42-064ML/C marki SIRUBA bez wyłączanych igieł posiada wiele dodatkowych uprawnień, dzięki którym przeszywanie materiałów jest bardzo dokładne, a jednocześnie odbywa się intuicyjnie. Dzięki możliwości regulowania chwytaczy, możliwa jest szybka zmiana rozstawu igieł, więc można się bez trudu przełączać pomiędzy różnymi projektami, bądź etapami pojedynczego. System smarowania maszyny w obiegu zamkniętym został usprawniony. Dzięki temu olej jest doprowadzany do wszystkich mechanizmów dwuigłówki SIRUBA DT8200- 42-064ML/C.

W tej stębnówce zastosowano podwójny system naprężaczy nici igłowej. Za jego sprawą możliwe jest ustawianie parametrów ściegu w sposób precyzyjny i dostosowany do wykorzystywanych materiałów i konkretnych nici. Maszyna posiada także energooszczędne diody LED, które skutecznie oświetlają całe pole pracy. Jest to znakomite uzupełnienie lampek do maszyn szwalniczych montowanych przy stołach.

Maszyna posiada również dodatkowe funkcje automatyczne. Za ich pomocą ustawianie parametrów szycia jest wygodne, a początek i koniec pracy przy urządzeniu jest nadzwyczaj wygodny. Pośród automatycznych funkcjonalności znajdują się obcinanie nici, ryglowanie (zarówno na początku, jak i na końcu szycia), a także podnoszenie stopki i pozycjonowanie igły. Nie bez znaczenia dla komfortowej pracy jest także odrzutnik nici, mikrowłącznik szycia wstecznego i możliwość zaprogramowania nie tylko długości przeszycia, ale też innych parametrów za pomocą panelu sterującego.

SIRUBA DT8200-42-064ML/C szyje z szybkością 3000 ściegów na minutę. Długość każdego z nich wynosi 5mm. Standardowy rozstaw igieł to 6,4 mm, ale inne dostępne są na zamówienie. Igły szwalnicze wykorzystywane w tym modelu 135x5 (standardowo Nm90). Zasilanie 230V.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj