https://www.youtube-nocookie.com/embed/RT_XaLwsfTQ //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

SIRUBA DT8200-75-064H/C

STEBNÓWKA 2-IGŁOWA Z DUŻYMI CHWYTACZAMI I AUTOMATYKĄ DO CIĘŻKIEGO SZYCIA

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
https://www.youtube-nocookie.com/embed/RT_XaLwsfTQ //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60
Index:
Marki:
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Najnowszy model stebnówki 2-igłowej z wyłączanymi igłami przeznaczonej do szycia materiałów średnich i ciężkich. Wyposażona w duże chwytacze o podwójnej pojemności (istotne przy stosowaniu grubszych nici). Maszyna posiada nowoczesny energooszczędny silnik servo umieszczony w głowicy maszyny, bezpośrednio na wale głównym. Takie rozwiązanie zapewnia cichą i bezawaryjną pracę oraz niskie zużycie energii elektrycznej.

Automatyczne funkcje:
- obcinanie nici
- ryglowanie na początku i końcu szycia
- podnoszenie stopki
- pozycjonowanie igły
- odrzutnik nici
- mikrowłącznik szycia wstecznego
- programowanie długości przeszycia i inne funkcje panelu sterującego.

Paramatry techniczne:
- prędkość szycia 3000 ściegów/min
- długość ściegu 7 mm
- rozstaw igieł 6,4 mm (inne na zamówienie)
- igły 135x5 (standardowo Nm 140)
- zasilanie 230VPodklasa -75 wyposażona jest w system wyłączania igieł, szczególnie przydatny podczas obszywania narożników kieszonek, patek itp.
DT-8200_LED.jpg Maszyna standardowo wyposażona jest w obustronne jasne oświetlenie LED pola pracy z możliwością regulacji natężenia światła.
DT-8200_chwytacze.jpg Udoskonalony system regulacji chwytaczy zapewnia precyzyjną korektę ustawień przy zmianie grubości igieł oraz umożliwia łatwiejszą i szybszą zmianę rozstawu igieł.
Silnik energooszczędny servo zamontowany w głowicy maszyny zapewnia szybki start oraz cichą i stabilną pracę. Uruchamia się tylko podczas szycia, co wpływa na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej
Podwójny system naprężaczy nici igłowej umożliwia precyzyjne ustawienie parametrów ściegu na różnych materiałach i niciach.
Centralne smarowanie w zamkniętym układzie.
Podklasa do ciężkiego szycia -75 wyposażona jest w duże chwytacze umożliwiające stosowanie szpuleczek o podwójnej pojemności, co jest szczególnie istotne podczas szycia grubymi nićmi.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj