ROTONDI MINI 6 AUTO

WYTWORNICA PARY 5L Z AUTOMATYCZNĄ POMPĄ I ŻELAZKIEM

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Rotondi Mini 6 auto to wytwornica pary przeznaczona do zasilania jednego żelazka. Urządzenie posiada system kontroli poziomu w wody w kotle zintegrowanym z automatyczną pompą zasilającą. Kocioł na parę w Rotondi Mini 6 auto został wykonany ze stali nierdzewnej i ma pojemność 5 litrów. Posiada też zawór bezpieczeństwa.

Na wyposażeniu Rotondi Mini 6 auto znajdują się: podkładka silikonowa pod  żelazko, drążek trzymający przewody, manometr kontrolujący ciśnienie, elektrozawór z regulacją ilości podawanej do żelazka pary, żelazko przemysłowe oraz kółka.

 

Parametry techniczne:

  • zasilanie 230V/50Hz
  • moc grzałki wytwornicy 1750 W
  • ciśnienie robocze 3,0 bar
  • moc grzałki żelazka 800 W
  • pojemność zbiornika na wodę 5 L

 

Wytwornica pary z żelazkiem przemysłowym Rotondi Mini 6 auto idealnie nadaje się do zastosowań komercyjnych. Sprawdzi się w zakładach przemysłowych związanych z tekstyliami, szwalniach, a także w hotelach i restauracjach, w których stawia się bardzo duży nacisk na to, jak wyglądają pościele, obrusy, serwety, czy firany. Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany zbiornik na zapas wody oraz automatyczną pompę zasilającą kocioł wytwornicy dzięki czemu możliwa jest ciągła praca bez konieczności przerw na dolanie wody.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj