Aktualności

Marka JUKI po raz kolejny doceniła firmę Impall

Korporacja JUKI po raz kolejny doceniła pracę firmy Impall. Prosto z Japonii otrzymaliśmy wyjątkową nagrodę, potwierdzającą nasze wybitne osiągnięcia sprzedażowe.
Oto, co napisał o nas światowy lider wśród producentów maszyn szwalniczych na świecie:

“W uznaniu wyjątkowych osiągnięć w sprzedaży w roku 2023, Impall Rozwandowicz Bocheński Sp.K. zostaje zdobywcą BRĄZOWEJ nagrody spośród wszystkich naszych dystrybutorów na świecie.

Wasz wyjątkowy wkład w sprzedaż i propagowanie marki JUKI jest godny pochwały i po raz kolejny umocnił nasze partnerstwo handlowe. Z przyjemnością oczekujemy dalszej owocnej współpracy i wspólnego działania na rzecz marki JUKI. Z wdzięcznością i prawdziwą przyjemnością przekazujemy Wam ten certyfikat uznania”

Jesteśmy naprawdę dumni z tego wybitnego osiągnięcia, ale i świadomi, że otrzymaliśmy wyróżnienie dzięki naszym klientom i partnerom handlowym, którym chcielibyśmy bardzo podziękować. Ta nagroda jest także dla Was.

Wyrażając naszą wdzięczność chcemy zaprosić wszystkich klientów końcowych do udziału w zabawie, w której można zakupić bardzo wysokiej jakości kompletną stębnówkę 1 igłową JUKI z automatyką, model DDL-7000AS-7 za 1 zł*!

WARUNKI PROMOCJI

Aby wziąć udział w naszej akcji należy zakupić maszyny JUKI za minimum 5.000 zł netto w okresie wakacyjnym, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia. Zakupu można dokonać zarówno bezpośrednio w firmie Impall jak i u jednego z naszych przedstawicieli na terenie całej Polski.

Po zakupie w firmie Impall – prześlij zgłoszenie z nazwą swojej firmy oraz numerem faktury na adres mailowy: os@impall.pl. W odpowiedzi dostaniesz maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.

Jeśli dokonujesz zakupu u przedstawiciela – to na nim spoczywa obowiązek zgłoszenia Twojej firmy – upewnij się, że zgłoszenie zostało wysłane! Możesz także zwrócić się do przedstawiciela o przekazanie Ci potwierdzenia zgłoszenia.

Akceptujemy wszystkie zgłoszenia, które dotrą do nas do 31 sierpnia br. do godz. 23.59

3 września o godz. 12.00 w siedzibie firmy Impall spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wylosowany uczestnik zabawy, który za symboliczną złotówkę* będzie mógł nabyć stębnówkę JUKI z automatyką DDL7000AS-7 o wartości 3.380 zł netto**. Serdecznie zapraszamy – możecie być świadkami finału akcji!

* całkowity koszt maszyny to 1 zł + 23% VAT

** stan z cennika na dzień 28.06.2024