Wyświetlanie jednego wyniku

PFAFF 337

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

RĘKAWÓWKA

Producent Pfaff oferuje maszyny do szycia, które cechuje niemiecka solidność i długoletnie doświadczenie

Firma Pfaff to producent szerokiej gamy maszyn do szycia. Jest to producent solidny, cieszący się zaufaniem użytkowników. Pfaff produkuje od niemal 150 lat i wśród konsumentów uchodzi za markę stawiającą na wysoką jakość, trwałość rozwiązań, nowoczesność technologii, a przy tym także na przystępność cen. Wśród oferty marki Pfaff każdy znajdzie coś dla siebie.

Trochę o historii marki Pfaff – czyli jak to się wszystko zaczęło?

Nazwa marki wywodzi się od nazwiska założyciela firmy. Działalność Pfaff sięga roku 1862, kiedy to w niemieckim Kaiserslautern pewien lutnik Georg Michael Pffaf założył fabrykę tworzącą maszyny do szycia. Jego pierwsza maszyna pod logo Pfaff powstała całkowicie manualnie, a jej celem było usprawnienie szycia ze skóry obuwia, na skalę produkcji przemysłowej. W roku 1885 w Londynie otwarto pierwszy lokal z maszynami do szycia Pfaff. W kolejnych latach firma rozwijała się dynamicznie, kolejno wchodząc w fuzje z rożnymi potężnymi gigantami w zakresie produkcji maszyn do szycia, np.: z producentem niemieckim Singer.

Co współcześnie charakteryzuje maszyny do szycia w ofercie producenta Pfaff?

Obecnie maszyny do szycia Pfaff to dobre jakościowo materiały wykonania maszyn oraz technologiczne usprawnienia. W wieloczynnościowych maszynach do szycia Pfaff stawia na nowoczesny wygląd, mnogość, funkcyjnych przycisków na korpusie maszyny oraz dostępność wielu ściegów i programów. To właśnie projektanci Pfaff zaprezentowali całemu światu pierwszy elektroniczny przełącznik nożny w maszynach do szycia.

Co znajdziemy w ofercie marki Pfaff? Jakie maszyny oferuje?

W ofercie firmy znajdują się różnego rodzaju maszyny do szycia takie jak mechaniczne, elektroniczne oraz komputerowe i wieloczynnościowe maszyny do szycia. Pfaff oferuje również wyspecjalizowane, bardziej przemysłowe hafciarki i maszyno-hafciarki oraz owerloki i cowerloki. Dostępne są także liczne części zamienne do produktów marki Pfaff.

Zobacz także: