Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Kuris to niemiecka precyzja w produkcji maszyn do cięcia tkanin – doświadczenie i innowacyjność stawia na pierwszym miejscu

Kuris to doświadczona i innowacyjna marka. Jest to niemiecka firma i tym samym niemiecka precyzja technologiczna oraz niezawodność. Kuris zasłynął w świecie maszyn do cięcia szerokiego wachlarza tkanin. Jest to firma rodzinna, która swój start zawdzięcza ręcznym i taśmowym maszynom do profesjonalnego cięcia. Obecnie znana jest na całym świecie i ma szeroką sieć dystrybucyjną. Maszyny do cięcia Kuris używane są na całym świecie, a gama dostarczanych produktów wciąż ulega rozwojowi.

Co wyróżnia producenta Kuris?

Marka Kuris to wspomniana innowacyjność, pomysłowość i ciągły rozwój. To także z drugiej strony solidne rzemiosło i lata empirycznych doświadczeń. Kuris to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane, które postawiło na kompletny i pełny rozwój w jednej, wybranej dziedzinie, czyli w precyzyjnym cięciu tkanin. Historia Kuris rozpoczęła się w 1912 roku i obecnie jest to światowy potentat i lider numer 1 w maszynach tnących. Krajarki Kuris znajdują się na szczycie rankingu tnących maszyn i urządzeń oraz akcesoriów.

Co oferuje Kuris? Jakie produkty znajdziesz na polskim rynku?

Kuris to przede wszystkim noże tarczowe z wysoką precyzją cięcia. Są przeznaczone do cięcia nisko- i średniozakładowego. Nadają się także do cięcia wymagających materiałów elastycznych. Dostępne w ofercie Kuris są zarówno noże tarczowe zasilane energią elektryczną, te akumulatorowe oraz pneumatyczne.

Kuris utożsamiana jest także z krajarkami ręcznymi pionowymi. Noże pionowe posiadają duży zakres wysokości – dochodzący nawet do 200 mm. Noże te wyposażone są w specjalistyczne noże sztyletowe oraz stopę o odpowiedniej konstrukcji, co daje efekt cięcia dużych nakładów bez strat na jakości.

Na szeroką skalę sprzedawane są także tzw. Servo Cutter, czyli połączenie noża pionowego z taśmowym. Urządzenie Kuris napędzane jest elektrycznie i można korzystać z niego zarówno jako noża pionowego, a także po zablokowaniu ramienia – jako noża taśmowego. Kuris to lekkie maszyny do cięcia, uniwersalne, do cięcia materiałów lekkich oraz subtelnych, jak i tych średniociężkich.

Marka Kuris stawia na profesjonalną obsługę Klienta

Kuris zapewnia również stały dostęp do części zamiennych i akcesoriów – zarówno do urządzeń najnowszych, jak i tych starszej konstrukcji. Wszystkie urządzenia i części są dostępne w polskich magazynach i w sieciach dystrybucyjnych. Kuris to długoletnia gwarancja producenta, długa żywotność parku maszynowego. To także profesjonalny i fachowy okres gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Zobacz także