Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

BROTHER UF-8920-001

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

STĘBNÓWKA 2-IGŁOWA DO CIĘŻKIEGO SZYCIA Z FUNKCJAMI AUTOMATYCZNYMI I POTRÓJNYM TRANSPORTEM

BROTHER UF-8910-101

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

STĘBNÓWKA 1-IGŁOWA DO CIĘŻKIEGO SZYCIA Z FUNKCJAMI AUTOMATYCZNYMI I POTRÓJNYM TRANSPORTEM

BROTHER S6280A-813(815)

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

STĘBNÓWKA 1-IGŁOWA Z FUNKCJAMI AUTOMATYCZNYMI

BROTHER KE-430HX

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

ELEKTRONICZNA RYGLÓWKA

BROTHER KE-430HS-EP

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

MASZYNA DO ROBIENIA I ODSZYWANIA OKRĄGŁYCH DZIUREK

BROTHER RH-982A

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

DZIURKARKA ODZIEŻOWA

BROTHER BAS-326H-484-SF

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

AUTOMAT O POLU SZYCIA 22 X 10 CM Z POTRÓJNYM CHWYTACZEM I SPECJALNĄ STOPKĄ DOCISKOWĄ

BROTHER BAS-370H

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

MASZYNA RAMOWA DO AUTOMATYCZNEGO ODSZYWANIA ZAPROGRAMOWANEGO WZORU 700 x 700 MM

BROTHER HE-800C-2

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

DZIURKARKA BIELIŹNIANA

BROTHER T-8722D-403(405)

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

STEBNÓWKA 2-IGŁOWA Z AUTOMATYKĄ I DUŻYMI CHWYTACZAMI

BROTHER T-8422D-403(405)

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

STEBNÓWKA 2-IGŁOWA Z AUTOMATYKĄ

BROTHER T-8452D-S03(S05)

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

STEBNÓWKA 2-IGŁOWA Z AUTOMATYKĄ I WYŁĄCZANYMI IGŁAMI

BROTHER – producent najwyższej jakości maszyn do szycia

Maszyny do szycia japońskiej firmy Brother obecne są na rynku już od ponad stu lat, więc jeśli szukasz marki o ugruntowanej pozycji, z pewnością będzie to świetny typ. Firma Brother Industries powstała w 1908 roku w Nagoyi i początkowo nosiła nazwę Yasui Sewing Machine Co. Oferta firmy jest bardzo zróżnicowana. Stanowią ją: maszyny do szycia domowe do użytku prywatnego, jak również, maszyny do szycia przemysłowe, np. owerloki, maszyny zygzak, dziurkarki, oraz inne sprzęty niezwiązane z szyciem. Maszyny do szycia marki Brother są lubiane zarówno przez profesjonalnych krawców, jak i przez amatorów domowego szycia. To nowoczesne maszyny, które imponują niezawodnością, precyzją wykonywanych ściegów i różnorodnością funkcji, a jednocześnie są łatwe w obsłudze. Marka Brother uznawana jest za prawdziwego lidera w tym segmencie rynku dzięki dbałości o każdy detal i zastosowaniu innowacyjnych technologii. Produkty firmy Brother charakteryzują się trwałością i funkcjonalnością, dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości oraz najnowocześniejszych technologii. Urządzenia te są godne zaufania i z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Nowoczesne maszyn do szycia Brother to estetyka i innowacyjność w jednym

Marka Brother to historia, doświadczenie i nieustanny rozwój technologiczny. Maszyny do szycia Brother, zarówno domowe i przemysłowe to jeden z mocnych segmentów działalności producenta Brother. Seria maszyn do szycia Brother Nexio to doskonały przykład obrazujący powyższe i godne uwagi produkty, które cechuje interesujący, nowoczesny design, solidność konstrukcji, elektroniczny system transportu, efektywny silnik servo, system Direct Drive, pierwszy na świecie system DigiFlex kontrolujący ząbki transportu oraz wiele innych funkcjonalności. To także w zależności od modelu pełna programowalność szycia, port USB, wyświetlacz LCD, aktualizowane oprogramowanie i wiele innych możliwości.

Brother – doskonały serwis i wsparcie dla użytkowników

Marka Brother dla swoich konsumentów przygotowała bardzo dobrze funkcjonujący i kompleksowy system wsparcia posprzedażowego. Na stronie Brother pobierzesz i zainstalujesz najnowsze sterowniki i oprogramowania Brother. Na stronie znajdziesz również użytkowy Podręcznik – Instrukcję dla poszczególnych modeli maszyn szwalniczych oraz z łatwością odnajdziesz kompleksowe odpowiedzi na najczęściej nurtujące użytkowników Brother pytania. Po zakupie wystarczy zarejestrować maszynę, aby on – line uzyskiwać fachową pomoc i cenne porady eksperckie. Brother to także długi okres opieki gwarancyjnej, co jest dużym atutem.

Co wyjątkowego oferuje Brother w zakresie procesu szycia?

Mnogość przydatnych funkcji i kompleksowość rozwiązań. To również daleko idąca automatyka i profesjonalizm w przemysłowym szyciu. Rekomendujemy zwrócić uwagę na dostępny w niektórych urządzeniach Brother system SFDS, czyli japoński ścieg idealny, opracowany przez japońskich inżynierów. To specjalny system napędu ząbków, dzięki któremu transport materiału odbywa się po obrysie prostokąta z jednolitą prędkością i jednolitym dociskiem. Ząbki podczas pracy zachowują więc stałą wysokość przesuwu ponad materiałem i dzięki temu maszyna utrzymuje stały skok ściegu, nie drobi i nie marszczy tkaniny. Dzięki systemowi SFDS ząbki mogą przetransportować każdy, nawet najdelikatniejszy materiał już od pierwszej nitki.