Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

MERROW MG-3U

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

MASZYNA DO OZDOBNEGO OBSZYWANIA EMBLEMATÓW

MERROW MG-3U VELCRO

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

MASZYNA DO OZDOBNEGO OBSZYWANIA EMBLEMATÓW NA RZEPACH

MERROW MG-3U WIDE

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

MASZYNA DO OZDOBNEGO OBSZYWANIA EMBLEMATÓW SZEROKIM SZWEM

MERROW MG-3U NARROW

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

MASZYNA DO OZDOBNEGO OBSZYWANIA EMBLEMATÓW WĄSKIM ŚCIEGIEM

MERROW MG-2DNR-1 MICRO

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

MICRO-MEREŻKA

MERROW MB-4DFO

Na stanie w magazynie

ZAPYTAJ O CENĘ

ACTIVESEAM - ŚCIEG PŁASKI

Maszyny Merrow – wyjątkowa precyzja i pełen profesjonalizm

Producent specjalistycznych maszyn do szycia Merrow to 120 lat doświadczenia i w pełni profesjonalne podejście do krawiectwa. Maszyny do szycia Merrow to urządzenia o przemysłowych parametrach, które sprawdzą się w każdej nowoczesnej szwalni czy pracowni, a zwłaszcza w zaawansowanej technologicznie produkcji odzieży czy bielizny. Maszyny Merrrow to solidność wykonania, długa żywotność, trwałość materiałów wykonania, precyzja i dokładność szycia. Maszyny Merrow przeznaczone są do wymagającego krawiectwa, trudnych tkanin i materiałów.

Co oferują specjalistyczne maszyny Merrow?

Specjalistyczne maszyny Merrow oferują precyzyjne obszywanie trudnych tkanin i elementów. Możemy wybrać na przykład mikro mereżkę do bardzo drobnego, wąskiego ściegu, do obszywania wyjątkowo delikatnych tkanin jak: jedwab czy tiul. Dokładność ściegu wynika z specjalistycznie skonstruowanej stopki, gumowych ząbków transportu, czy mechanizmu rolującego brzeg tkaniny. Taka maszyna sprawdzi się m.in. w przemyśle bieliźnianym, czy odzieżowym. Możemy też wybrać specjalistyczną i niezawodową maszynę do szycia Merrow przeznaczoną do obrabiania emblematów, naszywek, czy naszywek na przylepcach o rozmaitym kształcie i wzorach. Łatwość pracy z takimi elementami zapewnia m.in. bardzo zaawansowany mechanizm przesuwu tkanin. Merrow oferuje też zaawansowaną technologicznie maszynę oferującą ścieg 3D (trójwymiarowy) do łączenia materiałów na styku. Jest to znakomita alternatywa do płaskich ściegów owerlokowych i drabinkowych. Doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w przemyśle odzieży sportowej.

Podsumowując, maszyny Merrow to unikalne i innowacyjne maszyny do szycia, doskonałe maszyny MG-3U do obrzucania emblematów hafciarskich, maszyny 70D3B2 do łączenia materiałów w farbiarniach, czy przykładowo maszyny dekoracyjne typu kroszety i inne.

Overlocki

Stebnowki

Hafciarki

Części do maszyn do szycia