Kategorie

MASZYNY DOMOWE

Pokazano 1-12 z 65 pozycji

Domowe maszyny do szycia

Często zlecasz drobne przeróbki krawieckie? A może rozważasz szycie własnych projektów? Jeśli tu zaglądasz, to znaczy, że odpowiedź na przynajmniej jedno z tych pytań jest pozytywna. W związku z tym zapraszamy na krótki przegląd domowych maszyn do szycia JUKI i tego, na co pozwalają ich możliwości.

Maszyny mechaniczne – dobry wybór na początek

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z szyciem na maszynie, to jest spora szansa, że maszyna mechaniczna się u ciebie sprawdzi. Za jej wyborem przemawia przede wszystkim łatwa obsługa, a także niemałe możliwości, które sprawiają, że bez przeszkód poradzisz sobie z pierwszymi projektami.

Samodzielny wybór długości, gęstości i – przede wszystkim – rodzaju ściegu sprawia, że osoba początkująca może zdobywać wiedzę o tym, jak ustawić niezbędne parametry zależnie od rodzajów tkanin, a także przyjętych założeń. Ponadto, maszyny do szycia mechaniczne JUKI mają przystępne ceny, podobnie jak części zamienne do maszyn, dlatego znakomicie sprawdzają się jako domowe maszyny do szycia.

Komputerowe maszyny do szycia

Maszyny komputerowe są zazwyczaj droższe, jednak sam wyświetlacz nie jest powodem tego stanu rzeczy. Ich możliwości są po prostu większe. Oczywiście, wszystko jest uzależnione od klasy samego urządzenia. Niemniej, nie da się ukryć, że komfort korzystania z maszyn komputerowych jest nieco większy – tak samo, jak wybór ściegów. Ponadto, komputerowe maszyny do szycia mają możliwość wyszywania liter, cyfr, a także obszywania dziurek różnymi obszyciami. Ich dodatkowym atutem jest też spora szerokość ściegu, dzięki której zdobienia są wyraźne.

Jak widzisz, wybór nie jest prosty, ale twoje krawieckie plany mogą być dobrą wskazówką. Oczywiście, jeśli tylko chcesz pomocy przy wyborze maszyny, skontaktuj się z nami – wspólnie wybierzemy taką domową maszynę do szycia JUKI, która idealnie sprosta twoim potrzebom.

Maszyny do szycia są nie tylko obowiązkowym elementem wyposażenia wielkich szwalni czy mniejszych zakładów krawieckich. Maszyna do szycia sprawdzi się w domu każdej osoby, która ma zdolności manualne i która nie chce zlecać przeróbek odzieży innym osobom. Kupno maszyny do szycia jest także świetnym pretekstem do tworzenia, a następnie wcielania w życie własnych projektów ubraniowych. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy szeroki wybór domowych maszyn do szycia, które różnią się między sobą parametrami technicznymi, dzięki czemu można z łatwością dostosować urządzenie do własnych potrzeb. Oprócz maszyn do szycia prezentujemy Państwu w tym miejscu także różne rodzaje stopek: do naszywania korali, sznurka czy do haftowania-cerowania.

Maszyny Juki – wydatek na każdą kieszeń

Mając na uwadze, że potrzeby kobiet amatorsko zajmujących się szyciem są zróżnicowane, sklep Impall przygotował szeroką ofertę maszyn, które różnią się ceną, a co za tym idzie, funkcjonalnością. Najprostsza maszyna do szycia Juki to koszt niecałych 500 zł. Maszyna Juki HZL-12Z idealnie sprawdza się jako pierwsza maszyna do nauki szycia. Mimo tak niskiej ceny posiada wiele funkcji, dzięki czemu szycie staje się łatwe i szybkie. Posiada 5 programów ściegowych, oświetlenie pola pracy oświetleniem LED, możliwość szycia wstecz oraz półautomatyczne obszywanie dziurek. Propozycje marki Juki, maszyny do szycia ze średniej półki to modele, których koszt nie przekracza 2 tysięcy złotych. Maszyny Juki takie jak HZL-HD197 czy HZL-HD80 to propozycje dla osób zajmujących się już od jakiegoś czasu samodzielnym szyciem i mających doświadczenie z bardziej profesjonalnymi urządzeniami. Wspomniane maszyny do szycia Juki to urządzenia komputerowe, które jeszcze bardziej ułatwiają pracę. Na uwagę zasługują nie tylko możliwości tej maszyny, ale także kobiecy interfejs, na który każda kobieta z pewnością zwróci uwagę. W ofercie prezentujemy także maszyny najbardziej zbliżone do tych profesjonalnych, używanych w zakładach krawieckich. Maszyny Juki takie jak stebnówki czy owerloki to propozycje dla kobiet, które w szyciu chcą pójść o krok dalej. Mamy pewność, że każda maszyna Juki zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj