Kategorie

Overlocki cylindryczne

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Overlocki przemysłowe cylindryczne - czym są i jakie jest ich zastosowanie?

Maszyny szwalnicze typu overlocki przemysłowe cylindryczne to specjalnie skonstruowane maszyny do szycia "na okrągło". Jak sama nazwa wskazuje - cylindryczny, czyli kulisty, okrągły - takie maszyny wykorzystują kolistą konstrukcję łoża maszyny, co umożliwia obszywanie zamkniętych, okrągłych obwodów, nierzadko dodatkowo relatywnie wąskich w swojej średnicy.

Przyśpieszenie procesów szwalniczych - inwestycja w przemysłowe overlocki cylindryczne

Rozwiązania usprawniające procesy szwalnicze i krawieckie - w dobie ciągłego rozwoju technologii - są nieuniknione. Dlatego też warto zainwestować w odpowiednie wyposażenie. Overlocki przemysłowe cylindryczne to praktyczny i niezastąpiony sprzęt. Pozwalają z łatwością na obszywanie zamkniętych obwodów typu: mankiety rękawów, nogawki spodni, a także doszywanie np.: gumy w pasie, ściągaczy etc. A są to czynności powtarzalne i regularne.

Jakie parametry techniczne dla dobrej maszyny typu: overlock cylindryczny?

Overlocki cylindryczne to zwyczajowo maszyny do szycia 3-4 nitkowe z dolnym, ząbkowym transportem materiału, przeznaczone do szycia typu lekkiego i średniego. Rewelacyjnie sprawdzą się w każdej pracowni szwalniczej. Warto też zwrócić uwagę na podstawowe parametry techniczne m.in. prędkość ściegu (najlepiej, gdy osiągają 8.000 ściegów na minutę), możliwość regulacji szerokości ściegu (co najmniej 3-4 opcje), regulacja długości ściegu i inne.

Zapraszamy do naszej szerokiej oferty w zakresie overlocków cylindrycznych, jak również do innych kategorii, np.:

Stebnówki

Stoły krojcze

Części do maszyn do szycia

Wytwornica pary

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj