Kategorie

HASHIMA

HASHIMA

Historia powstania firmy Hashima

Słowo Hashima najczęściej przywodzi na myśl bezludną wyspę na Oceanie Spokojnym. Jest to twór o tyle ciekawy, że wyspa została stworzona sztucznie, a jej bazą był kawałek skały wystający z wody. Osadnicy powiększyli go na tyle, że w pewnym momencie rozwoju, Hashima stała się bardzo ważnym ośrodkiem przemysłowym. Powodem, dla którego tak się stało był fakt, że na wyspie odkryto pokłady węgla kamiennego. Jednak im bardziej malała potrzeba korzystania z tego źródła energii, tym szybciej Hashima została opuszczona przez swoich mieszkańców. Jednak dziś znowu, przez swoją historię, budzi ogromne zainteresowania nie tylko turystów, ale także samych mieszkańców Japonii. Nic więc dziwnego, że firma Hashima skorzystała z nazwy enklawy. Tym bardziej, że tworzy ona rozwiązania wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle, co jednoznacznie nawiązuje do tradycji japońskiej wyspy. Hashima przez cały czas prowadzi badania, dzięki którym rozwija nowe i ulepsza już stworzone produkty. Marka w swoim portfolio ma niemałą liczbę urządzeń - łącznie jest ich dwieście. Większość z nich wykorzystuje się w przemyśle odzieżowym. Wszystkie przyczyniają się do zwiększenia szybkości i wydajności produkcji.

Produkty marki Hashima

U nas znajdziecie produkty marki Hashima, które bez wątpienia przydadzą się w czasie tworzenia ubrań, czy też innych produktów z tekstyliów. Dzięki klejarkom taśmowym podkleicie wkład na dużych powierzchniach materiałów. Są to urządzenia, które samodzielnie przesuwają materiał i tym samym sprawiają, że cały proces nie wymaga zbyt dużej ingerencji człowieka. W swojej ofercie firma ma także prasy do druku transferowego, które sprawią, że twoje wyroby będą się wyróżniać spośród innych, dostępnych na rynku. Nadruki są trwałe, a przy okazji mogą być wykonywane na bardzo dużych elementach. Hashima jest też producentem wykrywaczy igieł. U nas znajdziesz poręczny wykrywacz, który możesz wykorzystywać w dowolnym miejscu. Urządzenie z łatwością najpierw znajdzie, a później wskaże ci niewielkie metalowe elementy w gotowym produkcie. Nawet wtedy, kiedy ich rozmiar wyniesie 0,8 mm.

Hashima na arenie międzynarodowej

Wysoka jakość, a także niezawodność produktów Hashima sprawia, że można je znaleźć w ponad 110 krajach całego świata. Firma, choć działa od 1956 roku, swoją ekspansję na rynki poza Japonią rozpoczęła w latach 70. ubiegłego wieku. Dziś forma ma 70 patentów, a także biura w coraz większej liczbie państw. Większość z nich znajduje się w Azji, jednak swoją siedzibę ma także w Stanach Zjednoczonych.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj