Akademia Impall

14 lutego 2019 – Wytwornice i stoły prasowalnicze

Wytwornice i stoły prasowalnicze – Podstawy konserwacji i regulacji

Akademia Impall w dniu 14 lutego 2019 roku w siedzibie firmy IMPALL przy ul. Pojezierskiej 95A przeprowadziła szkolenie z wytwornic i stołów prasowalniczych. Omówione zostały podstawy konserwacji i regulacji urządzeń. Wbrew pozorom temat był bardzo obszerny i podzielony został na kilka sekcji. Omówiono budowę i zakres wytwornic, prawidłowy montaż żelazka i szczotki parowej. Przedstawiono również mechanizm działania, budowę i działanie instalacji elektrycznej, instalacji hydraulicznej oraz podstawy serwisu i najczęściej pojawiające się problemy.

Po krótkiej przerwie na lunch omówiono budowę i zakres zastosowań stołów prasowalniczych. W tym prawidłowy montaż zawieszeń do żelazek i lamp, montaż prasulca oraz prezentacja mechanizmu działania i obsługi serwisowej urządzenia. Poruszony został również temat budowy i działania instalacji elektrycznej oraz główne zasady dotyczące poprawnego złożenia stołu.

Szkolenie zakończono panelem dyskusyjnym z aspektami najczęściej powtarzającymi się usterkami oraz sposoby ich usuwania. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom darmowego szkolenia Akademii Impall i zapraszamy na kolejne tematy.