Akademia Impall

15-16 listopada 2017 – III Edycja Siruba College

III edycja Siruba College

Maszyny marki SIRUBA zdobyły dużą popularność na polskim rynku i pracują w wielu polskich przedsiębiorstwach branży odzieżowej i podobnych. Z tego właśnie powodu rośnie także zapotrzebowanie na szkolenia z regulacji, konserwacji i naprawy maszyn tej marki. Organizowane przez nas w latach ubiegłych SIRUBA College cieszyło się tak dużym zainteresowaniem techników, że postanowiliśmy z SIRUBA College zrobić szkolenia cykliczne. Ostatnie miało miejsce 15 i 16 Listopada 2017 w siedzibie firmy IMPALL na ul . Pojezierskiej 95A w Łodzi, w świeżo wyremontowanej sali seminaryjnej.

Szkolenie z cyklu SIRUBA College dla mechaników maszyn szwalniczych było prowadzone przez techników z firmy SIRUBA, ale sukces tych szkoleń zawdzięczamy nie tylko wykwalifikowanym specjalistom, ale przede wszystkim uczestnikom, którzy wykazywali niesamowite zainteresowanie zakresem szkolenia, ale również wiedzą na temat zagadnień, co tylko potwierdza skuteczność szkoleń, które są przeprowadzane w zakresie Akademii IMPALL.

III Edycja SIRUBA College, która miała miejsce w tych dniach, była podzielona tematycznie na dwa dni szkoleń. Pierwszego dnia (15.11.2017) zajęcia były prowadzone z Autolapu SIRUBA i nowych elektronicznych ryglówek. Tutaj skupiliśmy się na regulacjach, ustawieniach parametrów oraz na najczęstszych problemach podczas eksploatacji maszyn tego typu. Drugiego dnia (16.11.2017) przerabialiśmy nowe overlocki SIRUBA 747L, 747LD, 757KT, 747KS – tutaj mieliśmy okazję pokazać nowe rozwiązania zastosowane w maszynach oraz omówić ustawienia parametrów i najczęstsze problemy podczas pracy.

III Edycja SIRUBA College tradycyjnie zakończyła się rozdaniem dyplomów po każdym dniu szkolenia. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia i oczywiście wszystkich zapraszamy na kolejne, które będą miały miejsce w przyszłym 2018 roku.