Akademia Impall

15-16 maja 2018 – Usprawnienia, regulacje mechaniczne oraz ustawienia parametrów w najbardziej popularnych maszynach JACK

JACK SPRING SHOW 2018 – Usprawnienia, regulacje mechaniczne oraz ustawienia parametrów w najbardziej popularnych maszynach JACK na przykładzie: stebnówki A4, overlocka E4, C4, JK-799S, a także W4

15 i 16 maja 2018 mieliśmy przyjemność poprowadzić warsztaty techniczne Jack Spring Show 2018 pod patronatem lidera w kategorii maszyn i urządzeń szwalniczych, firmy JACK. Wszystko to w ramach Pierwszej Edycji “Jack Spring Show” – wielkiego wydarzenia związanego z firmą JACK, najszybciej rozwijającą się marką na świecie. Zakres szkolenia obejmowało wszelkie regulacje mechaniczne oraz ustawienia parametrów dla najchętniej wybieranych przez klientów maszynach. W stebnówce automatycznej A4, w owerlokach z funkcjami automatycznymi i bez tj. C4 i E4, a także innych modelach maszyn JACK. Nabytą wiedzę teoretyczną można było zweryfikować na miejscu również w praktyce.

Niewątpliwie największą wartością dla zaproszonych gości była możliwość zasięgnięcia wiedzy od najlepszych specjalistów pracujących w fabryce Jack. Którzy Specjalnie na to wydarzenie przybyli prosto z Chin.

Jack Spring Show to ekskluzywna formuła spotkania z profesjonalnymi prezentacjami skierowana do kameralnego grona uczestników. To wyjątkowe wydarzenie wyróżnia jego wystawienniczo-seminaryjny charakter. Dzięki temu udało nam się zaprezentować potencjał firmy Jack China No 1 – lidera w kategorii maszyn i urządzeń szwalniczych na świecie.