Akademia Impall

17 stycznia 2019 – Najpopularniejsze stebnówki marki JUKI

Szkolenie dla mechaników – Poziom podstawowy – Najpopularniejsze stebnówki JUKI

Pierwsze szkolenie w nowym roku 2019 z cyklu Akademii Impall już za nami. 17 stycznia 2019 w siedzibie firmy IMPALL przy ul. Pojezierskiej 95A w Łodzi odbyło się szkolenie dla mechaników maszyn szwalniczych z zakresu podstawowej obsługi i naprawy najpopularniejszych stebnówek marki JUKI.

Program szkolenia zawierał w pierwszej części budowę oraz zakres zastosowań stebnówek JUKI: DDL8700, DDL8700-7, DDL900BS, DDL9000BSS. W tym porównanie maszyn oraz podstawowe różnice modeli. Oprócz tego podstawowe regulacje, wymiana, ustawienia chwytacza i regulacja obcinania. Po krótkiej przerwie kolejnym tematem były funkcje automatyczne występujące w stebnówkach JUKI: DDL8700, DDL8700-7, DDL900BS, DDL9000BSS. W tym punkcie pokazane zostały podstawy konfiguracji, najczęściej regulowane parametry i przywracanie ustawień fabrycznych. Omówiono panel operacyjny i rozwiązywanie najczęściej spotykanych problemów. Ostatnim zagadnieniem był zamknięty układ smarowania, omówiono wady i zalety w poszczególnych modelach JUKI.

Jak zawsze spotkanie zakończyło się panelem dyskusyjnym oraz wręczeniem certyfikatów z odbytego szkolenia. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i uczestniczenie w naszym szkoleniu z cyklu Akademia Impall. Zapraszamy na fotorelację ze spotkania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *