Akademia Impall

25 października 2018 – Szkolenie marki BROTHER

Szkolenie marki BROTHER – najnowsze maszyny: ryglówka KE-430H i stebnówka S7250

25 października 2018 w sali konferencyjnej Impall przy ul. Pojezierskiej 95 A w Łodzi odbyło się kolejne szkolenie z cyklu Akademia Impall. Tym razem szkolenie poświęcone było maszynom przemysłowym marki BROTHER. Szkolenie obejmowało dwie najnowsze maszyny BROTHER – ryglówkę KE-430H i stebnówkę S7250.

Przy ryglówce Brother KE-430H omówiona została budowa oraz zakres zastosowań tej maszyny i obsługa panelu operatorskiego, czyli funkcje przycisków i ikon wyświetlacza. Po wyczerpaniu tematu omawiana była konfiguracja parametrów poziomu użytkownika i poziomu serwisowego, przywracanie ustawień fabrycznych oraz regulacje mechaniczne.

Po przerwie kawowej przyszła kolej na stebnówkę BROTHER S7250. Na początku przedstawiono zastosowanie i funkcjonalność modelu S7250 oraz obsługa panelu operatorskiego. W następnych krokach regulacje mechaniczne, konfiguracje parametrów poziomu użytkownika i poziomu serwisowego: prędkość, pozycjonowanie i etc., a na koniec omówiono najczęściej regulowane parametry.

Na zakończenie szkolenia przyszedł czas na próbne regulacje maszyn i trochę praktyk z ich obsługi. Szkolenie zakończyło się wręczeniem każdemu uczestnikowi certyfikatu Akademii Impall jako potwierdzenie obycia szkolenia. Wraz z certyfikatem, przedstawiciel regionu marki BROTHER pan Andrzej Romanowicz wręczał dodatkowy upominek od marki, aby szkolenie zostało dłużej zapamiętane. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i udział w naszym kolejnym wydaniu Akademii Impall.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *