Akademia Impall

28 listopada 2019 – Obsługa maszyn szwalniczych z górnym transportem

Szkolenie dla mechaników z obsługi maszyn szwalniczych z górnym transportem na przykładzie stebnówek oraz overlocków marki Jack

W siedzibie firmy IMPALL przy ul. Pojezierskiej 95A dnia 28 listopada 2019 odbyło się kolejne darmowe szkolenie z cyklu Akademia Impall. Tematem głównym zajęć była obsługa maszyn szwalniczych z górnym transportem. Pierwsza omawiana była stebnówka marki JACK serii A6F. Omówiono budowę maszyny i zakres jej zastosowań, obsługę panelu operatorskiego – funkcje przycisków i ikon wyświetlacza. Regulacje mechaniczne oraz konfiguracja parametrów z poziomu użytkownika i serwisanta: prędkość i kierunek obrotów, pozycjonowanie, etc. Przywracanie ustawień fabrycznych. Na zakończenie wątku poruszono rozwiązywanie najczęściej spotykanych problemów, był czas na pytania i samodzielne próby ustawień.

Po krótkiej kawowej przerwie wszystkie powyższe tematy zostały omówione tym razem na przykładzie overlocka marki JACK serii 798 TDI, oraz stebnówek z krocząca stopką marki JACK serii H5-CZ-4 i JK-2030G.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i uczestnictwo i zapraszamy na kolejne edycje darmowych szkoleń dla mechaników maszyn szwalniczych z cyklu Akademia Impall.