Akademia Impall

5 marca 2020 – Obsługa maszyn szwalniczych z górnym transportem

Szkolenie dla mechaników z obsługi maszyn szwalniczych z górnym transportem na przykładzie stebnówek oraz owerloków marki Jack i Siruba

Kolejne szkolenie w nowym roku 2020 z cyklu Akademii Impall. 5 marca 2020 w siedzibie firmy IMPALL przy ul. Pojezierskiej 95A w Łodzi odbyło się szkolenie dla mechaników maszyn szwalniczych z zakresu obsługi maszyn szwalniczych z górnym transportem. Omówiono budowę oraz zakres zastosowań stebnówek na przykładzie maszyn JACK A6F i SIRUBA DL7200. W tym obsługę panelu operatorskiego i regulacje techniczne. Konfiguracja parametrów poziomu użytkownika i poziomu serwisowego: prędkość i kierunek obrotów, pozycjonowanie, etc. Przywracanie ustawień fabrycznych oraz rozwiązywanie najczęściej spotykanych problemów.

Po przerwie kawowej omawialiśmy budowę i zakres zastosowań overlocków na przykładzie maszyn JACK 798 TDI oraz SIRUBA serii KT. Obsługa panelu operatorskiego – funkcje przycisków i ikon wyświetlacza i regulacje mechaniczne. Konfiguracja parametrów poziomu użytkownika i poziomu serwisowego: prędkość i kierunek obrotów, pozycjonowanie, etc. Przywracanie ustawień fabrycznych oraz rozwiązywanie najczęściej spotykanych problemów.

Po lunchu poruszono ostatni temat tego szkolenia, czyli stebnówki z kroczącą stopką na przykładzie maszyn JACK H5-CZ-4 i JK-2030G. Omówiono budowę oraz zakres zastosowań, w tym funkcje przycisków i ikon wyświetlacza. Regulacje mechaniczne oraz onfiguracja parametrów poziomu użytkownika i poziomu serwisowego: prędkość i kierunek obrotów, pozycjonowanie, etc. Przywracanie ustawień fabrycznych i rozwiązywanie najczęściej spotykanych problemów.

Jak zawsze na koniec szkolenia Akademia Impall uczestnicy mieli okazją na samodzielnie sprawdzenie swojej wiedzy oraz zadawanie pytań. Uczestnictwo w szkoleniu juz tradycyjnie zakończono wręczeniem certyfikatu Akademii Impall uczestnikowi spotkania. Wszystkim bardzo dziękujemy z przybycie i zapraszamy na kolejne szkolenia z naszego cyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *