Przeszukaj blog
Kategorie bloga

25 października 2018 - Szkolenie marki BROTHER

Szkolenie marki BROTHER – najnowsze maszyny: ryglówka KE-430H i stebnówka S7250

25 października 2018 w sali konferencyjnej Impall przy ul. Pojezierskiej 95 A w Łodzi odbyło się kolejne szkolenie z cyklu Akademia Impall. Tym razem szkolenie poświęcone było maszynom przemysłowym marki BROTHER. Szkolenie obejmowało dwie najnowsze maszyny BROTHER – ryglówkę KE-430H i stebnówkę S7250.

Przy ryglówce Brother KE-430H omówiona została budowa oraz zakres zastosowań tej maszyny i obsługa panelu operatorskiego, czyli funkcje przycisków i ikon wyświetlacza. Po wyczerpaniu tematu omawiana była konfiguracja parametrów poziomu użytkownika i poziomu serwisowego, przywracanie ustawień fabrycznych oraz regulacje mechaniczne.

Po przerwie kawowej przyszła kolej na stebnówkę BROTHER S7250. Na początku przedstawiono zastosowanie i funkcjonalność modelu S7250 oraz obsługa panelu operatorskiego. W następnych krokach regulacje mechaniczne, konfiguracje parametrów poziomu użytkownika i poziomu serwisowego: prędkość, pozycjonowanie i etc., a na koniec omówiono najczęściej regulowane parametry.

Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj