https://www.youtube-nocookie.com/embed/9R5u5K7lBfw //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

AP-876

AUTOMAT DO NASZYWANIA KIESZENI

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Najnowszej generacji wysokowydajny automat, elektronicznie sterowany silnikami krokowymi i silnikami servo, do naszywania kieszeni w wyrobach jeansowych, odzieży roboczej itp. Całkowicie zautomatyzowany proces naszycia kieszeni. Praca operatora ogranicza się do  umieszczenia kieszeni (bez konieczności zaprasowywania brzegów do podwinięcia) na specjalnej formie, podłożeniu materiału docelowego i zainicjowaniu procesu szycia. Maszyna samoczynnie podwinie brzegi kieszeni, przetransportuje podwiniętą kieszeń w strefę roboczą, gdzie naszyje kieszeń zgodnie z zaprogramowanym wzorem szycia wraz z ryglami wzmacniającymi. Urządzenie wyposażone jest w  stacker odbierający gotowy element z naszyta kieszenią. W czasie cyklu szycia operator może już przygotowywać kolejną kieszeń, co znacznie zwiększa wydajność pracy. Dostępna opcja z możliwością wszywania etykiety pod kieszeń.
Opcjonalnie, maszyna może w jednej operacji doszywać kieszeń oraz patkę kieszeniową.

Szacowana wydajność automatu wynosi ok. 2237 kieszeni / 8 godzin (przy założeniu doszycia kieszeni ściegiem dwuigłowym z dwoma zamocowaniami); w przypadku doszycia kieszeni ściegiem jednoigłowym wydajność wzrośnie. Wszystkie parametry pracy automatu ustawiane są na prostym w obsłudze dotykowym panelu sterującym.

Łatwa i szybka zmiana form w przypadku zmiany kształtu kieszeni. Czas wymiany poniżej 5 min i nie jest wymaganie użycie żadnych specjalistycznych narzędzi.

Aktywne elektroniczne ustawiane naprężenie nici igłowej można zaprogramować w programie szycia i może się ono zmieniać w zależności od grubości przeszywanych warstw materiałów.

Parametry techniczne:
- prędkość szycia 4.000 ściegów/min
- ilość igieł: 1
- maksymalne pole szycia 250 x 250 mm
- długość ściegu 0,1 - 6,0 mm
- pojemność pamięci: 999 wzorów kieszeni
- zasilanie 230V
- zużycie powietrza 220 l/min
- ciśnienie robocze 5kg/cm2
- igły 132 (standardowo Nm130)
- waga 558 kg

Wymagane podłączenie do sprężonego powietrza.

Możliwe opcje dodatkowe:
- czytnik kodów
- znacznik laserowy

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj