https://www.youtube-nocookie.com/embed/ThD6B8p2-Js //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

MAICA UAM 01

AUTOMAT DO NASZYWANIA KIESZENI W KOSZULACH

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Automat szwalniczy przeznaczony do naszywania kieszeni w koszulach, koszulkach itp. Specjalnie zaprojektowana głowica szyjąca zapewnia najwyższą jakość, a zaawansowany podajnik składający materiał, umożliwia doszywanie kieszeni bez konieczności wcześniejszego zaprasowania.
Maszyna wyposażona jest w znaczniki laserowe pomagające idealnie wypozycjonować kieszonkę na materiale. System odsysania przytrzymuje uformowaną kieszonkę na materiale i uniemożliwia jej przypadkowe przesunięcie.
Opcjonalnie istnieje możliwość doszywania kieszonek z patką jak również obszywania narożników kołnierzy lub doszywania etykiet.
Szybka i łatwa wymiana zestawu formującego.
Maszyna wyposażona jest w intuicyjne oprogramowanie sterujące umożliwiające samodzielne zaprogramowanie wzorów szycia, zapisanie ich w pamięci oraz dowolną modyfikację.
Urządzenie sterowane jest za pomocą dołączonego komputera, który po podłączeniu do internetu, umożliwia zdalne diagnozowanie i rozwiązywanie ewentualnych problemów w maszynie.

Parametry techniczne:
Prędkość szycia 3.500 ściegów/min
Pole pracy
Wydajność 180–250  szt/godz
Zasilanie elektr. 380v – 50 Hz
Ciśnienie robocze 7 Bar
Zużycie powietrza 4l/szt
Waga 560 Kg

Wymagane podłączenie do sprężonego powietrza.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj