Kategorie

NAPOWNICE I PRASY

Napownica ręczna

Napownica ręczna przeznaczona jest do zaciskania napów oraz guziczków. Charakteryzuje ją niewielka waga oraz wygodne użytkowanie. Napownica ręczna to uniwersalne urządzenie, w pełni przystosowane do montażu różnych końcówek zaciskających. W naszej ofercie znajduje się model o niewielkich rozmiarach, z wygodnym uchwytem, co gwarantuje sprawne, równomierne zagniatanie i mocowanie elementów metalowych bez powstawania nieestetycznych odkształceń.

Napownica ręczna sprawdza się w przypadku nieco mniej zaawansowanych prac. Z kolei napownica pneumatyczna wykorzystywana jest w profesjonalnych zakładach krawieckich i kaletniczych. Pracuje pod ciśnieniem kilku barów (w zależności od modelu) i zasilana jest prądem o mocy 230V. Większość oferowanych przez nas modeli obsługiwana jest przy użyciu panelu sterującego, który pozwala dowolnie dostosowywać parametry urządzenia. Napownice pneumatyczne wyposażone w kilka głowic pozwalają na wykonywanie kilku czynności równocześnie, co znacząco wpływa na usprawnienie pracy. 

Napownica ręczna, pneumatyczna i hydrauliczna

W sklepie Impall znajduje się nie tylko napownica ręczna, pneumatyczna, ale również hydrauliczna. Sprzedawane przez nas modele to sprawdzone marki wykonane z najwyższą starannością i z najlepszej klasy materiałów.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj