KURIS TEX CUT

KATER WIELOWARSTWOWY

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Seria katerów z taśmociągiem krojczym i odbiorczym, przeznaczonych do cięcia materiałów o grubości do 25/30/60/70/80 mm po sprasowaniu. To najbardziej wszechstronne urządzenie, przodujące w różnorodności zastosowań i branż, w których mogą być używane. Wykorzystywane w branży odzieżowej i bieliźniarskiej, wszędzie tam gdzie trzeba kroić wielonakładowo. Składają się z okna krojczego z powierzchnią wyłożoną specjalnymi szczotkami, stołu odbiorczego dla wykrojonych szablonów oraz systemu odsysania (vacuum) do sprasowania wylagowanych warstw. Głowica tnąca z nożem oscylacyjnym z podwójnym specjalnym systemem prowadzenia, zapewniającym stabilną pracę noża, dokładność, powtarzalność, wysoką jakość cięcia. Bezstopniowa regulacja siły odsysania. Sterowanie urządzeniem z pulpitu operatora lub bezpośrednio z belki mostu. Inne dodatkowe opcje w zależności od potrzeb.

Maksymalna prędkość cięcia

60m/min

Maksymalna prędkość głowicy

80m/min

Długość pola cięcia

1,7/2,2/3,5/4,5 m

Szerokość pola cięcia

1,7/1,85/2,05/2,15/2,35 m

Maksymalna wysokość cięcia po sprasowaniu

25/30/60/70/80 mm

Zasilanie trójfazowe

400V 56/60Hz

Pobór mocy

6kW+15kW lub 22kW (vacuum)

  • Systemy chłodzenia noża. Wersje standardowe lub specjalne wysokowydajne dwustrefowe z nadmuchem bezpośrednio w strefę krojenia zapewniają dużą efektywność chłodzenia, co zapobiega sklejaniu się warstw rozcinanych materiałów.

  • Wiertła do oznaczania wewnętrznych punktów. Wersje z podgrzewaniem lub dotaczane do pracy na zimno.

  • System wywiertaków do otworów. Dostępne różne rozmiary średnicy otworów (maksymalnie do 20 mm). System montowany na głowicy niezależnie od układu wiertła termicznego. Głowice Kuris umożliwiają zamontowanie na głowicy kilku narzędzi roboczych.

  • Układ zabezpieczenia przed rozprężeniem elementów już wyciętych przez nakrywanie ich specjalną kotarą. System szczególnie przydatny przy materiałach grubszych, puszystych, ulegających łatwemu ściskaniu i rozprężaniu.

  • Przesuw katera do pracy z kilkoma stołami do warstwowania. Dla zwiększenia wydajności krojowni istnieje możliwość zainstalowania katera na specjalnych szynach umożliwiających jego przemieszczanie. Kater wycina materiał wylagowany na jednym stole, a w tym czasie następuje przygotowanie kolejnego układu na stole (lub stołach) sąsiednim.

  • Automatyczna kompensacja wygięcia noża. System SMART KNIFE elektronicznej kontroli wygięcia noża z automatyczną korektą stosowany jest w przypadku cięcia wysokich nakładów ciężkich materiałów. Zapewnia równomierne prowadzenie noża gwarantując idealne wycinanie górnych i dolnych warstw materiału.

  • Sterowanie urządzeniem z pulpitu operatora lub bezpośrednio z belki mostu znacznie usprawnia pracę operatorowi maszyny. Panel sterowniczy na moście urządzenia gwarantuje szybki dostęp do wybranych funkcji urządzenia.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj