https://www.youtube-nocookie.com/embed/DjBtW3L95os //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

JEUX AI-001

MASZYNA DO PODKLEJANIA I USZCZELNIANIA SZWÓW

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Zaawansowana maszyna do podklejania i uszczelniania szwów. Wyposażona w unikatowy system sterowania pozycją dyszy w trzech osiach z pozycji panela dzięki zastosowaniu trzech silników krokowych (każdy odpowiedzialny za jedną oś). System pozwala zapamiętać dokładną pozycję dyszy w danym programie, a także dostosować jej odległość od rolek w zależności od wybranej prędkości. Możliwość stworzenia do 29 różnych programów z odmiennymi parametrami. Napęd dyferencjalny (ustawienie odmiennych prędkości górnej i dolnej rolki) pozwala uzyskać idealną jakość przy zakrętach oraz trudnych materiałach. Maszyna dostępna w ośmiu różnych podklasach, każda z innym kształtem i rozmiarem słupka. W standardzie automatyczne obcinanie taśmy. W ofercie dostępne rolki zarówno gumowe, jak i metalowe.

JEUX AI-001 może być stosowana zarówno do lekkich tkanin syntetycznych, jak i odzieży outdoorowej i roboczej, wyposażenia wojska, namiotów oraz wielu innych materiałów.

Zasilanie:   AC 220V

Moc grzałki:   3600W

Prędkość maksymalna:  18m/min

Temperatura maksymalna: 800°C

Dostępna szerokość rolek: 8 – 30mm

Wymiary:   1200 x 750 x 1800mm

Waga:    150kg

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj