https://www.youtube-nocookie.com/embed/2-NDRU0jqkQ //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

JEUX SF-816

MASZYNA DO BEZSZWOWEGO PODWIJANIA I ŁĄCZENIA MATERIAŁÓW Z ODKRAWACZEM MATERIAŁU

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Urządzenie przeznaczone do nakładania taśmy na brzegu materiału, za pomocą wydmuchu gorącego powietrza. Operacja ta niezbędna jest jako pierwszy krok do bezszwowego podwijania materiału oraz do łączenia dwóch materiałów tzw. „na zakładkę”. Dzięki wbudowanemu odkrawaczowi (podobny do odkrawcza używanego w overlocku) taśma nałożona jest dokładnie na sam brzeg tkaniny, co pozwala następnie taki brzeg podwinąć (przy użyciu dedykowanego zwijacza) albo nałożyć na niego następny materiał, uzyskując tym samym płaskie, bezszwowe łączenie.

Maszyna wyposażona jest w napęd dyferencjalny (ustawienie odmiennych prędkości górnej i dolnej rolki), pozwalający nakładać taśmę także przy zakrętach oraz na trudnych materiałach. Zarówno temperatura grzania, jak i prędkość podawania i obcinania ustawiane są z pozycji przejrzystego, kolorowego wyświetlacza. Obudowa maszyny pozwala zainstalować wiele rodzajów podajników taśmy i zwijaczy. Technologia może być stosowana zarówno na materiałach syntetycznych, jak i bawełnie.

Zasilanie:   AC 220V

Moc grzałki:   3600W

Prędkość maksymalna:  9m/min

Temperatura maksymalna: 800°C

Maks. szerokość rolki:  15mm

Wymiary:   1200 x 700 x 1800mm

Waga:    140kg

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj