https://www.youtube-nocookie.com/embed/RtAXCl257Ek //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

JEUX SF-828

MASZYNA DO BEZSZWOWEGO PODWIJANIA, ŁĄCZENIA, LAMOWANIA I PODKLEJANIA MATERIAŁÓW

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Multifunkcyjna maszyna o szerokim zastosowaniu w technologii bezszwowej. Dzięki płaskiemu i szerokiemu słupkowi oraz szeregowi różnych prowadników materiału i zwijaczy, pozwala wykonać niemal każdą operację w procesie produkcji: od zwykłego podklejania/uszczelniania szwów, poprzez podwijanie i łączenie, na lamowaniu kończąc.

Maszyna wyposażona jest w aż cztery niezależne punkty grzewcze, pozwalające nam uzyskać idealną jakość i trwałość zgrzewu, niezależnie od wykonywanej operacji. Dzięki napędowi dyferencjalnemu (ustawienie odmiennych prędkości górnej i dolnej rolki), możliwa jest odpowiednia jakość także na zakrętach oraz na trudnych materiałach. W standardzie maszyna wyposażona jest w aż cztery prowadniki i zwijacze: dwa różne do podwijania, jeden do łączenia i jeden do lamowania. Za pomocą dużego, kolorowego wyświetlacza sterujemy zarówno temperaturą wszystkich czterech grzałek (każdą z osobna), jak i prędkością przesuwania materiału, w zależności od jego typu oraz zaawansowania operatora.

Zasilanie:   AC 220V

Moc grzałki:   2680W

Prędkość maksymalna:  5m/min

Maks. temperatura dyszy: 350°C

Maks. temperatura grzałki: 250°C

Maks. szerokość rolki:  20mm

Wymiary:   1220 x 700 x 1450mm

Waga:    130kg

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj