https://www.youtube-nocookie.com/embed/xJprp0MrquQ //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

JEUX SF-829

MASZYNA DO BEZSZWOWEGO PODWIJANIA I ŁĄCZENIA MATERIAŁÓW Z ULTRADŹWIĘKOWYM ODKRAWACZEM MATERIAŁU

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Urządzenie przeznaczone do nakładania taśmy na brzegu materiału, za pomocą podgrzewania punktowego taśmy. Operacja ta niezbędna jest jako pierwszy krok do bezszwowego podwijania materiału oraz do łączenia dwóch materiałów tzw. „na zakładkę”. Dzięki wbudowanemu ultradźwiękowemu odkrawaczowi taśma nałożona jest dokładnie na sam brzeg tkaniny, co pozwala następnie taki brzeg podwinąć (przy użyciu dedykowanego zwijacza) albo nałożyć na niego następny materiał, uzyskując tym samym płaskie, bezszwowe łączenie. Odkrawacz ultradźwiękowy zapewnia perfekcyjną jakość brzegu materiału i eliminuje ryzyko jego postrzępienia przy obcinaniu.

Maszyna wyposażona jest w napęd dyferencjalny (ustawienie odmiennych prędkości górnej i dolnej rolki), pozwalający nakładać taśmę także przy zakrętach oraz na trudnych materiałach. Zarówno temperatura podgrzewania taśmy, jak i prędkość podawania i obcinania ustawiane są z pozycji przejrzystego, kolorowego wyświetlacza. Obudowa maszyny pozwala instalować wiele rodzajów podajników taśmy i zwijaczy. Technologia może być stosowana zarówno na materiałach syntetycznych, jak i bawełnie.

Zasilanie:   AC 220V

Częstotliwość:   28kHz

Moc grzałki:   700W

Prędkość maksymalna:  5m/min

Temperatura maksymalna: 350°C

Maks. szerokość rolki:  15mm

Wymiary:   1220 x 750 x 1400mm

Waga:    140kg

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj