https://www.youtube-nocookie.com/embed/bqvpGNBkbOA //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

QUEENLIGHT LWU 3015 4BT

MASZYNA ULTRADŹWIĘKOWA Z AUTOMATYCZNIE WYMIENNYM RAMIENIEM

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Uniwersalna maszyna ultradźwiękowa z dwoma, automatycznie przestawianymi ramionami- słupkiem oraz cylindrem. Dzięki wymiennym ramionom maszyna ma bezgraniczne zastosowanie, bez względu na kształt zgrzewanego obiektu. Maszyna może być dodatkowo wyposażona w wiele różnych rodzajów rolek (zarówno do łączenia, jak i cięcia i łączenia) w zależności od używanego materiału, bądź typu łączenia, jakie chcemy uzyskać. Prędkość i amplituda ustawiane są na panelu, a docisk rolek pokrętłem w korpusie maszyny.

Dzięki technologii ultradźwiękowej, możemy łączyć ze sobą dwa kawałki materiału (min. 50% materiału syntetycznego) bez użycia igły i nici. Uzyskany zgrzew jest dużo bardziej płaski i szczelny od tradycyjnego szwu, a także znacznie bardziej przyjazny dla skóry. Dlatego też technologia ta jest coraz powszechniej stosowana w produkcji odzieży sportowej, bielizny, a także odzieży ochronnej, filtrów i wyposażenia armii.

Częstotliwość: 30kHz

Maks. szerokość zgrzewu: 5mm

Prędkość maksymalna: 8m/min

Moc maksymalna: 600 W

Długość cylindra: 400mm

Długość słupka: 350mm

Wymiary: 1260 x 850 x 1520mm

Waga: 178kg

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj