Kategorie

Stebnówki z automatycznym obcinaniem nici

Pokazano 1-12 z 48 pozycji

Stebnówki z automatycznym obcinaniem nici - zaawansowane funkcje maszyny to najlepsze efekty krawieckiej pracy

Nie ulega wątpliwości, że stebnówki z automatycznym obcinaniem nici to niezmierna wygoda dla operatora maszyny do szycia, a tym samym większy komfort pracy i szybszy czas realizacji zadań. Automatyczne obcinanie nici zapewnia ekspresowe obcięcie zarówno górnej jak i dolnej nici za jednym ruchem, tzn. naciśnięciem przycisku. Funkcja ta dokonuje obcięcia nici w jak najbardziej możliwie efektywny sposób.

Zalety posiadania stebnówki, która automatycznie obcinana nici?

Przede wszystkim w ślad za funkcjonalnością stebnówki z automatycznym obcinaniem nici podąża estetyczność wykonania danego ściegu i tym samy całokształtu szycia. Nitka obcinana jest jak najbliżej wykonanego szwu, co po wyjęciu materiału spod stopki zaciskowej od razu jest widoczne. Nie mamy żadnej plątaniny nici. Funkcja automatycznego obcinania nici w połączeniu z chociażby automatycznym ryglowaniem to krótko mówiąc: rewelacyjny efekt wizualny wykończenia. Ponadto stebnówki z automatycznym obcinaniem nici to oszczędność materiału, czyli właśnie nici, a także czasu pracy dla użytkownika takiej maszyny do szycia, co ma kluczowe znaczenie w procesie optymalizacji procesów.

Zobacz także:

Stebnówki z automatycznym ryglowaniem

Stebnówki z automatycznym pozycjonowaniem igły

Zapoznaj się z ofertą i możliwościami oferowanymi przez stebnówki automatycznie obcinające nici Juki, Jack, Siruba i Brother

Jest ich naprawdę wiele, a gama produktów wspomnianych producentów, to nie tylko maszyny do szycia najwyższej jakości, ale także innowacyjne i energooszczędne. Zobacz przykładowo stebnówki z automatyczną opcją obcinania nici:

JUKIDDL 8000

BROTHER 7100

BROTHER 7300

Zapraszamy do zapoznania się także z innymi stebnówkami, oraz zwrócenia uwagi na inne typy maszyn krawieckich, chociażby: hafciarki, guzikarki, owerloki czy urządzenie kater.

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj