https://www.youtube-nocookie.com/embed/sNxulvb9k64 //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

EISENKOLB MPS-2600

AUTOMAT DO PLIS

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

W pełni automatyczna, sterowana komputerem maszyna do szycia pojedynczych i podwójnych plis w zasłonach. Maszyna jest wyposażona w automatyczny podajnik haczyków Microflex o długościach 55, 75 i 95 mm.

Używając MPS-2600 można szyć plisy w łatwy i w pełni automatyczny sposób ze stałą, wysoką prędkością. Maszyna umożliwia kalkulację liczby plis w zasłonie o określonej szerokości, zaprogramowanie procesu szycia, podawanie haczyków, uszycie plisy. Maszyna jest intuicyjna w użyciu, dzięki odpowiedniemu wyposażeniu – znacznik laserowy, szablon głębokości plis, zasobnik na haczyki o dużej pojemności, automatyczne ustawianie wysokości haczyków, odrzutnik nici, chłodzenie igły i wielojęzyczny panel dotykowy do sterowania funkcjami maszyny.

MPS-2600 może w trybie automatycznym szyć plisy pojedyncze i podwójne według 2 wzorów przeszycia – w kształcie litery L, lub prosty ścieg z punktowym przeszyciem.

Dzięki wysokiemu zautomatyzowaniu MPS-2600 jest cennym narzędziem umożliwiającym szycie plis nawet przez mało doświadczonego operatora.

Maszyna MPS-2600 sprawia, że proces szycia plis odpowiada najwyższym wymaganiom dotyczącym jakości i wydajności.

 

Dane techniczne:

Max. wysokość maszyny : 155 cm

Max. długość maszyny : 120 cm

Max. szerokość maszyny : 60 cm

Rodzaj ściegu : jedno-igłowy, stębnowy

Długość ściegu : 0.05 – 12.7mm

Rodzaje plis : pojedyncze i podwójne

Głębokość pojedynczej plisy : 20 – 100mm

Głębokość podwójnych plis: 20 – 50mm

Odstęp między plisami: 65 – 185mm

Max. ścieg w osi X: 125mm


 

Wyposażenie:

Wgrane 2 automatyczne programy dla zaczepów Microflex 55,75 i 95 mm i taśmy o szerokości do 125 mm, automatyczny podajnik haczyków, wielojęzyczny ekran dotykowy z programem do kalkulacji, łatwy w obsłudze wyświetlacz, znacznik laserowy, regulowany szablon głębokości plis, bardzo pojemny zasobnik haczyków.

 

Media:

Zasilanie : 230 V, 1-faza

Sprężone powietrze : 6 bar

 

Wydajność:

Do obsługi maszyny wystarcza jedna osoba. Doświadczenie pokazuje, że podczas jednej zmiany można wykonać do 2200 podwójnych plis.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj