RICHPEACE DGS - DESIGN & GRADING SYSTEM

OPROGRAMOWANIE DO KONSTRUKCJI. STOPNIOWANIA I MODELOWANIA SZABLONÓW

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

RICHPEACE Oficjalna Strona -> KLIKNIJ

Richpeace – program do projektowania odzieży

System CAD DGS marki Richpeace jest nowoczesnym narzędziem ułatwiającym opracowywanie szablonów różnego typu wyrobów - odzieży, bielizny, mebli, pokrowców samochodowych i innych. Służy do kompleksowego opracowywania modeli, przygotowywania nowych wzorów i modelowania już istniejących. Jednocześnie zastosowanie oprogramowania wpływa na poprawę jakości opracowywanych modeli poprzez bieżącą kontrolę ich dopasowania. Najnowsza wersja oprogramowania Richpeace – konstrukcja odzieży, zawiera szereg udoskonalonych narzędzi pozwalających na maksymalne uproszczenie czynności związanych z tworzeniem modeli i szablonów oraz dopasowywaniem ich wielkości do zadanych rozmiarów.

Richpeace Design&Grading System - łatwa obsługa programu do projektowania ubrań

Obsługa programu jest niezwykle intuicyjna - użytkownik korzysta z opcji przedstawionych w postaci ikon, pod każdą z opcji znajduje się jej opis w języku polskim, a dodatkowy komentarz do kolejnych czynności wyświetlany jest na dole ekranu. Dzięki temu opanowanie programu i jego funkcjonalności nie zawiera wiele czasu, a praca z nim szybko przynosi wymierne korzyści.

Projektowanie szablonów i stopniowanie szablonów odzieżowych odbywa się w jednym polu pracy. Głównym narzędziem do konstrukcji i modelowania jest tzw. „Inteligentny pisak”. „Inteligentny pisak” posiada aż 20 funkcji służących do wykonywania najróżniejszych kształtów i modyfikacji linii. System posiada możliwość tworzenia plis, zaszewek z jednoczesnym dopasowaniem linii zamknięcia zaszewki, łatwego tworzenia falban co ułatwia stopniowanie szablonów krawieckich.

Oprogramowanie posiada również możliwość wprowadzenia wcześniej opracowanych szablonów papierowych do komputerowej bazy danych, a następnie na dokonywanie na nich drobnych korekt (np. zastosowanie specjalnej opcji do złagodzenia kształtu linii krzywej). Udoskonalono funkcje służące do:

• wykonywania pomiarów,

• porównywania długości,

• sprawdzania przyrostów szablonów wystopniowanych,

• automatycznego uaktualniania modyfikowanych wymiarów elementów.

Użytkownik wybiera sposób pomiaru, a dzięki odpowiedniemu zastosowaniu funkcji do kontroli elementów

w krótkim czasie zostają wychwycone ewentualne błędy.

Stopniowanie szablonów zaprojektowanych ubrań w Richpeace

Program do projektowania ubrań Richpeace stopniuje szablony niezwykle precyzyjnie. Można wykorzystać w nim stopniowanie proporcjonalne wg takich samych wartości stopniowania lub progowe wg zróżnicowanych przyrostów w poszczególnych rozmiarach. Oprogramowanie posiada bardzo rozbudowane funkcje kopiowania wartości przyrostów. Umożliwia on też automatyczne rozpoznawanie kierunku stopniowania.

W programie do projektowania ubrań Reachpeace można łatwo modyfikować szablony wystopniowane z jednoczesną zmianą wszystkich lub jednego wybranego rozmiaru. Zmianę kształtu szablonów można wykonać poprzez przesunięcie punktów, linii, a także fragmentów linii. Użytkownik z wysoką dokładnością może wykonywać zmiany kształtu szablonu poprzez przesunięcie punktów, linii i fragmentów linii. Oprogramowanie do projektowania odzieży pozwala też automatycznie tworzyć szablony na klejonki z szablonów tkaniny zasadniczej z możliwością jednoczesnego wykonania kilku szablonów (np. podklejenie dołu modelu).

Projektowanie odzieży w programie jest ułatwione za sprawą bogatej biblioteki schematów szwów. Funkcje pozwalają nanosić szwy o określonej szerokości, a także precyzyjnych zakończeniach dopasowanych do kształtu danego elementu.

Richpeace - program modowy przyjazny dla użytkownika

Projektowanie ubrań w programie jest proste, ponieważ jego interfejs można dopasować do swoich potrzeb. Osoba obsługująca oprogramowanie Richpeace GMS, zależnie od typu produkcji i rodzaju operacji, może dobrać najczęściej stosowane narzędzia, a także sposoby ich rozmieszczenia na ekranie. W usprawnieniu pracy niezwykle pomocne są również dostępne skróty klawiszowe, które można przypisać wedle uznania. Oszczędności związane z czasem pracy i poprawa dokładności opracowywanych elementów są widoczne już od momentu wdrożenia systemu.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj