RICHPEACE DGS - DESIGN & GRADING SYSTEM

OPROGRAMOWANIE DO KONSTRUKCJI. STOPNIOWANIA I MODELOWANIA SZABLONÓW

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

RICHPEACE Oficjalna Strona -> KLIKNIJ

Richpeace – program do projektowania odzieży

System CAD DGS marki Richpeace jest nowoczesnym narzędziem ułatwiającym opracowywanie szablonów różnego typu wyrobów - odzieży, bielizny, mebli, pokrowców samochodowych i innych. Służy do kompleksowego opracowywania modeli, przygotowywania nowych wzorów i modelowania już istniejących. Jednocześnie zastosowanie oprogramowania wpływa na poprawę jakości opracowywanych modeli poprzez bieżącą kontrolę ich dopasowania. Najnowsza wersja oprogramowania Richpeace – konstrukcja odzieży, zawiera szereg udoskonalonych narzędzi pozwalających na maksymalne uproszczenie czynności związanych z tworzeniem modeli i szablonów oraz dopasowywaniem ich wielkości do zadanych rozmiarów.

Richpeace Design&Grading System - łatwa obsługa programu do projektowania ubrań

Obsługa programu jest niezwykle intuicyjna - użytkownik korzysta z opcji przedstawionych w postaci ikon, pod każdą z opcji znajduje się jej opis w języku polskim, a dodatkowy komentarz do kolejnych czynności wyświetlany jest na dole ekranu. Dzięki temu opanowanie programu i jego funkcjonalności nie zawiera wiele czasu, a praca z nim szybko przynosi wymierne korzyści.

Projektowanie szablonów i stopniowanie szablonów odzieżowych odbywa się w jednym polu pracy. Głównym narzędziem do konstrukcji i modelowania jest tzw. „Inteligentny pisak”. „Inteligentny pisak” posiada aż 20 funkcji służących do wykonywania najróżniejszych kształtów i modyfikacji linii. System posiada możliwość tworzenia plis, zaszewek z jednoczesnym dopasowaniem linii zamknięcia zaszewki, łatwego tworzenia falban co ułatwia stopniowanie szablonów krawieckich.

Oprogramowanie posiada również możliwość wprowadzenia wcześniej opracowanych szablonów papierowych do komputerowej bazy danych, a następnie na dokonywanie na nich drobnych korekt (np. zastosowanie specjalnej opcji do złagodzenia kształtu linii krzywej). Udoskonalono funkcje służące do:

• wykonywania pomiarów,

• porównywania długości,

• sprawdzania przyrostów szablonów wystopniowanych,

• automatycznego uaktualniania modyfikowanych wymiarów elementów.

Użytkownik wybiera sposób pomiaru, a dzięki odpowiedniemu zastosowaniu funkcji do kontroli elementów

w krótkim czasie zostają wychwycone ewentualne błędy.

Stopniowanie szablonów zaprojektowanych ubrań w Richpeace

Program do projektowania ubrań Richpeace stopniuje szablony niezwykle precyzyjnie. Można wykorzystać w nim stopniowanie proporcjonalne wg takich samych wartości stopniowania lub progowe wg zróżnicowanych przyrostów w poszczególnych rozmiarach. Oprogramowanie posiada bardzo rozbudowane funkcje kopiowania wartości przyrostów. Umożliwia on też automatyczne rozpoznawanie kierunku stopniowania.

W programie do projektowania ubrań Reachpeace można łatwo modyfikować szablony wystopniowane z jednoczesną zmianą wszystkich lub jednego wybranego rozmiaru. Zmianę kształtu szablonów można wykonać poprzez przesunięcie punktów, linii, a także fragmentów linii. Użytkownik z wysoką dokładnością może wykonywać zmiany kształtu szablonu poprzez przesunięcie punktów, linii i fragmentów linii. Oprogramowanie do projektowania odzieży pozwala też automatycznie tworzyć szablony na klejonki z szablonów tkaniny zasadniczej z możliwością jednoczesnego wykonania kilku szablonów (np. podklejenie dołu modelu).

Projektowanie odzieży w programie jest ułatwione za sprawą bogatej biblioteki schematów szwów. Funkcje pozwalają nanosić szwy o określonej szerokości, a także precyzyjnych zakończeniach dopasowanych do kształtu danego elementu.

Richpeace - program modowy przyjazny dla użytkownika

Projektowanie ubrań w programie jest proste, ponieważ jego interfejs można dopasować do swoich potrzeb. Osoba obsługująca oprogramowanie Richpeace GMS, zależnie od typu produkcji i rodzaju operacji, może dobrać najczęściej stosowane narzędzia, a także sposoby ich rozmieszczenia na ekranie. W usprawnieniu pracy niezwykle pomocne są również dostępne skróty klawiszowe, które można przypisać wedle uznania. Oszczędności związane z czasem pracy i poprawa dokładności opracowywanych elementów są widoczne już od momentu wdrożenia systemu.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj