Kategorie

DURKOPP

DURKOPP

Niemiecka marka Durkopp to producent znanych na całym świecie z przemysłowych maszyn do szycia. Produkowane przez firmę Durkopp produkty są obecnie jednymi z najczęściej kupowanych i cenionych na całym europejskim, a nawet międzynarodowym rynku. Dzięki temu, że wszystkie produkty do szycia profesjonalnego Durkopp cechują się najwyższą jakością, są one cenione przez profesjonalistów i chętnie kupowane zarówno przez duże szwalnie, jak i mniejsze zakłady krawieckie.

Marka Durkopp produkuje maszyny do szycia, które są odpowiednie do różnych rodzajów tekstyliów, stąd świetnie sprawdzą się w zakładach odzieżowych, tkackich czy nawet tapicerskich. Potrójny transport gwarantuje, że maszyny z łatwością poradzą sobie ze wszystkimi materiałami, nawet tymi trudnymi w obróbce. Firma Durkopp charakteryzuje się tym, że wszystkie ich produkty są innowacyjne i posiadają wiele niekonwencjonalnych, nowych rozwiązań, które pozwalają na szybkie i komfortowe szycie. Maszyny szwalnicze marki Durkopp są uznawane za najbardziej wydajne i niezawodne, dlatego też pozwalają na sprawne i precyzyjne realizowanie wszystkich zleceń.

Wszystkie maszyny do ciężkiego szycia dostępne w naszym sklepie cechują się najwyższą jakością i funkcjonalnością, jednak podczas ich zakupu warto także zaopatrzyć się w specjalne igły do szycia skóry, dzięki którym zszywanie trudnych, ciężkich materiałów będzie bardzo proste i szybkie.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj