JACK JK-5558WB

STEBNÓWKA 1-IGŁOWA Z ODKRAWACZEM

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

JACK JK 5558WB to jednoigłowa stębnówka z odkrawaczem. Bardzo użyteczna szczególnie w wykonywaniu takich prac, w których ścieg musi iść równo z brzegiem materiału. Odkrawacz działa w niej podobnie, jak owerlokach i pozostaje w odległości od igielnicy wynoszącej 1/8 cala, czyli 3,2 milimetry.

W tej maszynie szwalniczej zastosowano rozwiązanie Direct Drive. Oznacza to, że jej silnik jest wbudowany w głowicę urządzenia. Taki sposób montażu silnika do maszyny do szycia sprawia, że urządzenie pracuje cicho, a przy okazji jest niezawodne i pobiera mniej energii elektrycznej niż przy alternatywnych rozwiązaniach. Transport w modelu JACK JK 5558WB jest dolny ząbkowy, przez co ścieg jest bardzo równy.

W stębnówce JACK JK 5558WB wykorzystano panel operacyjny (również wbudowany w głowicę), który jest bardzo intuicyjny, przez co wygodny i prosty w obsłudze. Tak że zmiana z innej na tę maszynę do szycia, będzie bardzo łatwa.

Przy igielnicy w tym modelu znajdują się diody LED, które bardzo dobrze podświetlają pole pracy. Za ich sprawą komfort korzystania z maszyny znacznie wzrasta. Podobnie, jak jakość szwu, który może być wykonywany precyzyjnie. W maszynie zastosowano centralne smarowanie z miską olejową.

Parametry techniczne stębnówki JACK JK 5558WB:

- Regulowana prędkość szycia do 4000 ściegów/min

- Regulowana wysokość podnoszenia stopki 5 mm (max 13 mm – kolanówka)

- Regulowana długość ściegu (do 5 mm)

- Zasilanie 230V.

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj