https://www.youtube-nocookie.com/embed/HHwYpEeLTaI //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

JEUX CS-679

AUTOMATYCZNA PRASA TRANSFEROWA DO PODAWANIA I ZGRZEWANIA METEK SUBLIMACYJNYCH

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Automatyczna prasa transferowa, pobierająca i układająca na materiał metki i etykiety sublimacyjne. Maszyna sama podnosi (poprzez podajnik z zasysaniem powietrza) etykietę z magazynku o regulowanej wielkości i układa ją zawsze w tym samym miejscu na prasie. Po ułożeniu etykiety, maszyna automatycznie opuszcza prasę i zaprasowuje etykietę na materiał. System taki pozwala zaoszczędzić dużo czasu operatorowi, eliminując żmudne manualne układanie etykiety. Idealna precyzja pozytywnie wpływa na jakość i niezmienną powtarzalność transferu.

Prasa wyposażona w duży, kolorowy wyświetlacz dotykowy, odpowiedzialny za ustawianie temperatury oraz czasu prasowania. Docisk prasy ustawiany jest manualnie. Prasa opuszczana jest poprzez równoczesne naciśniecie dwóch przycisków (zabezpieczenie przed wsadzeniem ręki pod prasę) lub poprzez pedał kontrolny, dostarczany w standardzie razem z maszyną.

Wszystkie prasy JEUX CS wyposażone są w unikatowy system nagrzewania. Zamiast tradycyjnych rur grzewczych, maszyny wyposażone są w specjalne termopłyty, równomiernie rozłożone na całej powierzchni grzewczej prasy. Zapewnia to stałą i niezmienną temperaturę na każdym cm2 termoprasy.

Zasilanie AC 220V

Moc grzałki 600W

Maks. temperatura 260°C

Wymiary górnej prasy 130 x 130mm

Wymiary podłoża 110 x 110mm

Maks. rozmiar etykie 105 x 105mm

Wymiary 920 x 1150 x 920mm

Waga 115kg

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj