https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZiW7aURWv2s //?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://impall.pl/&loop=0// & //vq=hd720p60

JEUX CS-687

PNEUMATYCZNA PŁASKA PRASA TRANSFEROWA (60X30CM) Z SYSTEMEM GRZANIA I CHŁODZENIA (HEAT & COOL)

ZAPYTAJ O CENĘ

0,00 zł (netto)
0,00 zł Brutto
0,00 zł Netto
Brak na stanie
Index:
Marki:
Pobierz PDF
Ulubione0
Dodaj do listy życzeń
Porównaj0
Opis

Funkcjonalna prasa transferowa o powierzchni grzewczej 60x30cm z najwyższej jakości systemem grzania i chłodzenia (heat & cool). Górna prasa wyposażona jest w dwie płyty- grzewczą i chłodzącą. Dzięki temu, po procesie grzania możliwy jest automatyczny obrót płyty i natychmiastowe schłodzenie obiektu, co zapewnia idealną jakość zaprasowania i jeszcze większą trwałość.

Prasa wyposażona w duży, kolorowy wyświetlacz dotykowy, odpowiedzialny za ustawianie temperatury oraz czasu prasowania. Docisk prasy ustawiany jest manualnie. Prasa opuszczana jest poprzez równoczesne naciśniecie dwóch przycisków (zabezpieczenie przed wsadzeniem ręki pod prasę) lub poprzez pedał kontrolny, dostarczany w standardzie razem z maszyną. W standardowym wyposażeniu także wbudowane zasysanie, dzięki któremu nawet najlżejsze i najbardziej pomarszczone tkaniny przylegają na płasko do podłoża prasy.

Wszystkie prasy JEUX CS wyposażone są w unikatowy system nagrzewania. Zamiast tradycyjnych rur grzewczych, maszyny wyposażone są w specjalne termopłyty, równomiernie rozłożone na całej powierzchni grzewczej prasy. Zapewnia to stałą i niezmienną temperaturę na każdym cm2 termoprasy.

Zasilanie:   AC 220V

Moc grzałki:   3600W

Maks. temperatura:   260°C

Wymiary górnej prasy:  610 x 310mm

Wymiary podłoża:  600 x 300mm

Wymiary:   1000 x 690 x 1980mm

Waga:    400kg

Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Menu

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto aby zapisać w ulubionych.

Zarejestruj

Utwórz darmowe konto do korzystania z listy życzeń.

Zarejestruj