Akademia Impall

14 marca 2019 – VI Edycja Siruba College

VI Edycja Siruba College w ramach szkoleń Akademii Impall

SIRUBA już dawno zdobyła wielką popularność na polskim rynku, maszyny te pracują w wielu polskich przedsiębiorstwach branży odzieżowej i podobnych, i z tego względu rośnie także zapotrzebowanie na szkolenia z regulacji, konserwacji i naprawy maszyn marki SIRUBA. Takie właśnie szkolenie po raz kolejny odbyło się z cyklu Akademia Impall, potwierdzone oczywiście odpowiednim certyfikatem.

Szkolenie zaczęło się od prezentacji parametrów dla nowych skrzynek sterujących: do renderek serii F007 i C007 Siruba I60, do autolapów serii D007 Siruba I70 i do overlocków serii 700KDD Siruba DKKU-1. Omówiono podstawowe czynności serwisowe dla nowych sterowników napędowych oraz najczęściej używane parametry w nowych skrzynkach sterujących dla maszyn Siruba.

Po krótkiej przerwie szkolenie było kontynuowane z tematem przekładania transferu w renderce płaskiej serii F007 z podklasy do szycia lekkiego i średniego W122 na podklasę do szycia materiałów grubszych W162. Pokaz obejmował szczegółowy opis wszystkich etapów zmiany transferu oraz diagnostykę najczęściej występujących problemów związanych z transferem.

Ostatnim zagadnieniem szkolenia była prezentacja i omówienie działania panelu i ustawień parametrów sterowania w nowym modelu stębnówki Siruba DL 7200. Szkolenie zakończyło się panelem dyskusyjnym i wręczeniem certyfikatów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za uczestnictwo już w VI Edycji SIRUBA College.